Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek komunikacja miejska w Lublinie będzie darmowa

Utworzony przez marcin, 2 grudnia 2010 r. o 15:24 Powrót do artykułu
" Na głównych ulicach było lepiej niż ostatnio, ale osiedla toną w zaspach: na Czechowie w śniegu ugrzęzła karetka." A dzisiaj około 14-tej dwwi spycharko-ładowarki,samochód ciężarowy wywrotka i około 10-ciu ludzi pracowało na deptaku przy wywożeniu śniegu jakby nie było w mieście pilniejszych prac przy odśnieżaniu.No ale władza do ratusza musi dojść odśnieżonym chodnikiem i z okien nie chce widzieć pryzm śniegu,a karetki niech się zakopują co tam ważne że władza ma dobre samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi kiełbasą. Może by tak p. dr Żuk zamiast proponować darmową komunikację zaproponował udrożnienie paru newralgicznych ulic. Wczoraj dwukrotnie przejeżdżałem Związkową raz przed południem i potem po południu. Na małej górce ulica się korkowała, bo nie było tam żadnej solarki. NIE ŁYKAJCIE WIĘC TEJ KIEŁBASY. Zwłaszcza, że jest za nasze własne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten nierób wasilewski,że tylko żuk sprzedaje kiełbasę.Odśnieżyć legionową ,jak ktoś się zatrzyma to już nie rusza i chodniki na racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie,ale ja Panu Prezydentowi nie będę za to wdzięczny.Za to mam pytanie do tych Panów, czy to paliwo,które spalą w dniu jutrzejszym autobusy to Panu Wasilewkiemu i Panu Żukowi sprezentuje Putin z Miedwiediewem? Nieeee-to może Pan ŻUK z Panem WASILEWSKIM zrzekną się swojej trzynastej pensji na rzecz MPK ?...też nie. A więc jutro będę jechał za darmo a po wyborach zamiast 2.40 będę płacił 3.oo zł.Tak to już jest w tej ekonomii że nic za darmo nie ma i kto jak kto ale Pan ŻUK jako ekonomista POwinien o tym wiedzieć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Żuczek najpierw w budżecie miejskim zmniejszył finanse na oczyszczenie miasta a teraz jaki odważny sie zrobił Śnieg nie pada a na ulicach leży błoto pośniegowe i jakoś żaden pług tego nie rozgarnie.... Do tego Pana powinniśmy mieć takie samo podejście jak MOTOR do AVI Świdnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki na Kunickiego ????Tak jest codziennie niezależnie od pogody!!! Kunickiego to przykład tego jak nie należy przebudowywać ulic!!!!! Na całym świecie o ile to możliwe dodaje się pasy ruchu aby usprawnić ruch pojazdów, szczególnie na trasach wylotowych! Taką ulicą wylotową z miasta jest Kunickiego! Ale radosna twórczość niedouczonych projektantów i decydentów czytaj : dyletantów z lubelskiego ratusza doprowadziła do likwidacji pasów ruchu w obydwu kierunkach i tym samym doprowadziła do dezorganizacji ruchu na ulicy . Kilometrowe korki są codziennie zarówno rano jak i wieczorem , zarówno w jedną jak i drugą stronę!! Hańba !! I niech mi tu nikt nie mówi o tym że przebudowa Kunickiego spowodowana była poprawą bezpieczeństwa pieszych czytaj: pijaków!! Zatruwanie środowiska, hałas ,zszargane nerwy kierowców- to jest efekt wpakowania wielu milionów zł. w piz.du!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pod KUL na Poczekajke jechałem dzisiaj 26 1.5h jak śledź w puszce z powrotem wsiadłem w 150, króre dwa przystanki dalej ugrzżzło i wysiadka, przesiadka do 158, które jednak też nie ruszyło reszte drogi pokonałem pieszo i mimo tego że NIKT NIE CZUJE SIĘ W URZĘDZIE MISATA ODPWIEDZIALNY ZA ŚNIEG NA CHODNIKACH doarłem szybciej niż większośc 4-kołowców APROPOS TEGO KTO JEST ODP ZA ODSNIEŻANIE CHODNIKÓW W MIEŚCIE TO BYM..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w autobusach MPK nie ma dzisiaj ŻADNEJ infromacji o bezpłatnych przejazdach??? Za darmo jeżdzi ten co przeczytał wczoraj dziennik wschodni albo kurier. Czyli niewielki procent. Jadąc dziś do pracy autobusem zaobserwowałam, że ok. 4 na 6 wsiadających kasowało bilety! Jak się udało komuś w porę powiedzieć, żeby nie kasował, to ok, ale nie sposób wszystkich uprzedzić, poza tym i tak nikt nie wiedział o co chodzi. Na czym więc ma polegać taka akcja? Do kogo ona wogóle dotarła? Dlaczego nikt z MPK nie przykleił chociażby kartki z informacją na dzwiach lub przy kasowanikach, że dzisiaj jeżdzimy bez biletów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałem 2 autobusami ( a dokładniej trolejbusem i autobusem). W obu były zablokowane kasowniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felinie tragedia,do przystanku MPK jeszcze dojedzie dalej ciągniki grzęzną.Oddano właśnie kilka bloków (TBS Nowy Dom),ale dojechanie do nich graniczy z cudem-co na to ADM.Ludzie chcą coś przewieżć,kupują meble,agd tylko jak to dowiozą niech odpowie TBS. Wczoraj samochody osobowe i typu bus(z meblami) z łańcuchami na kołach nie były w stanie przejechać przez osiedle.Chodniki nawet odśnieżone ale drogi i parkingi - TRAGEDIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORY WYBORY... niezła promocja pewnej osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem rano 153, myślałem, że będzie tłoczno, ale o dziwo pustki... A bilety żeczywiście ludzie kasują. Brak było informacji o darmowych przejazdach, a kierowcy nie wyłączają kasowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...