Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek protest taksówkarzy. Dwieście aut zablokuje miasto

Utworzony przez anty taksowkarz, 24 czerwca 2010 r. o 18:23 Powrót do artykułu
Niech sie pier***na w leb idioci.. ja bym calkowicie to zlikwidowal.. jezdza jak chca chamy, barany swiete krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak auto jedzie 5km/h to powinien dostać kierowca mandat. Jazda z tak niską prędkością i blokowanie drogi - należy karać ! A Policja jeszcze chce im pomóc ? Dlaczego oni nie podjadą pod ratusz i tam np nie trąbią cały dzień ? Tylko zatruwają życie ludziom co nie są niczego winni ? Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje błędów urzędasów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram tego protestu. Konkurencja to konkurencja i tyle, dlaczego "niewinni" mieszkańcy mają cierpieć? Poza tym racja, blokowanie ruchu podlega mandatowi, więc każdemu z tych 200 łamiących przepisy wlepić mandaty- na każdej ulicy postawić patrol, sami taksówkarze będą podjeżdżać, a mandaty można wręczać "z marszu". Po kilku godzinach nałapią tyle punktów, że im będą odbierać prawo jazdy, więc 200 taksówkarzy ubędzie, a pozostałych 1300 będzie się cieszyć z tego "luzu" na postojach. Pozdrawiam wszystkich i życzę bezkorkowego jutrzejszego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ci taksówkarze, od wielu, wielu lat nie mogą zrozumieć, że jest ich zdecydowanie za dużo. A przy okazji, może wie ktoś jaka jest średnia wieku wśród taksówkarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego oni niby chcą? Żeby jedna taksówka przypadała na jednego mieszkańca Lublina? Wtedy będą narzekać, że jest ich za dużo i nie mają utargu. Co za parodia. Nie dość, że na co dzień łamią zasady ruchu drogowego, wyprzedzają "na chama", to jeszcze teraz będą umyślnie korkować miasto. Mandat dla każdego taksówkarza i spokój. To bezsensowne działanie utrudni tylko poranek mieszkańcom, którzy też chcą jakoś pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach im sie przewraca pajacom, jak im sie nie podoba to niech zmienią zawód. cwaniaki jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze niech się nauczą ćwoki samochodem jeździć, wszędzie chamy się wpi****ją, totalny brak kultury jazdy. Zdaję sobie sprawę z tego, że 3/4 z nich to są ludzie co nie pokończyli żadnych szkół i nie zdają sobie sprawy z prostej rzeczy, że mamy w tym kraju zapewnioną wolność gospodarczą. Po drugie, gdzie tu logika w ich postępowaniu, wyjdzie taka chołota na ulicę i normalnym ludziom będzie drogę tarasować i myśli, że w ten prymitywny sposób coś ugra. Nic tylko czekać, aż szanowne służby porządkowe to bydło zagoni do zagrody, ewentualnie wymierzy mandaty za tamowanie ruchu. Ciekawe ile kozaków z mandatami po kilkaset złotych będzie dalej stała na barykadach. Szanowni taksówkarze jak chcecie coś ugrać w swojej sprawie to wypadałoby to załatwić w inny sposób. Jak nie wiecie jak, to nawet się nie zabierajcie matoły do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ekonomii konkurencję uważa się za podstawę wolnego rynku, który zakłada wolność współzawodniczenia ze sobą na wszystkich podmiotów gospodarczych na wszystkich obszarach handlu i usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A O KTÓREJ GODZINIE MA BYC TEN STRAJK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 9 do 13, wyjeżdżają spod MOSiRu przy Zygmuntowskich. Śmiesznie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niby nie ma podstaw do wlepienia mandatu itp Widać jak się takim idiotom pobłaża zamiast wpierdzielić każdemu mandat za jawne i celowe utrudnianie ruchu. Za to powinny się sypać jutro mandaty dla tych cymbałów. Co skrzyżowanie powinni stać policjanci i wypisywać każdemu mandat. A skoro tak bardzo chcą zmniejszenia liczby zezwoleń to proszę bardzo Zrobić każdemu testy to od razu odleci za zieloną trawkę przynajmniej połowa za nieznajomość przepisów i kursy na lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PROTESTUJĄ POD RATUSZEM. MAM NADZIEJE ŻE POLICJA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK JAK TYLKO RUSZĄ. A SWOJĄ DROGĄ TO KOMPLETNI IDIOCI JAK ZROBI TAKĄ AKCJĘ TO NAPEWNĄ KLIENTÓW CZĘŚĆ STRACĄ. BRAWO NIC TYLKO MYSLEĆ PANOWIE ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRZES napisał:
NIECH PROTESTUJĄ POD RATUSZEM. MAM NADZIEJE ŻE POLICJA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK JAK TYLKO RUSZĄ. A SWOJĄ DROGĄ TO KOMPLETNI IDIOCI JAK ZROBI TAKĄ AKCJĘ TO NAPEWNĄ KLIENTÓW CZĘŚĆ STRACĄ. BRAWO NIC TYLKO MYSLEĆ PANOWIE ..
Proponuję wkoncu pomalować taksówki na jednakowy KOLOR żeby były w ruchu miejskim WIDOCZNE i niech nikt nietłumaczy się korztami chyba wkońcu dorośliśmy do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"SOLIDARNOSC" oni myśla ze dzieki ich poprzednikom mamy taka Polske jaka mamy to im wszystko wolno. Nastepnym razem jak bede korzystał z taksówki to bede pytał czy nalezy do solidarnosci, jak tak to narazie. Bo to banda deb***i. Tylko czekać aż wejdzie jakas wieksza firma z 'przewozem osob' , która zdobedzie renomę i bedzie mozna ich zamowic telefonicznie pod dom. Wtedy to jeszcze taksowkarze beda prosic miasto o pomoc. Tyle ode mnie. Jak bede przypadkiem przejezdzal obok takiego protestu to chetnie sie zatrzymam i pierdzielne butelka w taka taksowke, ciekawe czy na policje polecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityczna akcja ciemniaka z PIS,a naiwni taksówkarze nabierają się na to.Jutro zobacze jakie korporacje będą strajkowali i do nich nie wsiąde.Marzą im się czasy komuny gdy na postojach stały kolejki pasażerów.A może za dużo mamy zakładów samochodowych,sklepów,szkół,piekarni,stacji paliw i kurew?Niech ciemniak odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azaz napisał:
Polityczna akcja ciemniaka z PIS,a naiwni taksówkarze nabierają się na to.Jutro zobacze jakie korporacje będą strajkowali i do nich nie wsiąde.Marzą im się czasy komuny gdy na postojach stały kolejki pasażerów.A może za dużo mamy zakładów samochodowych,sklepów,szkół,piekarni,stacji paliw i kurew?Niech ciemniak odpowie.
Taki sam z niego PiS-owiec jak z tego z Londynu - co wsadzil rekwizyt Palikota w dlon Komorowskiemu. Bialych myszek to Ty w taryfie czasem nie widujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycje mam, może by tak mieszkańcy Lublina wyjachali na drogi i 5km/h z powodu za wysokich cen paliwa? Może to coś ich nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest to, że istnieją licencje, przewozy taksówkowe, powinna być zwykła rejestracja, chcę jeździć taksówką, przedstawiam dokumenty na potwierdzenie, że mam samochód przystosowany i od dnia następnego jeżdżę, jako taksówkarz, aptekarze "smarowali" w sejmie, aby ograniczyć ilość aptek, aby zakazać handlu zwykłymi lekami w sklepach zielarskich i marketach, teraz taksówkarze, jutro kto? wszyscy chcą, aby skasować konkurencję, jak związki zawodowe, które wywalczyły takie bonusy dla już pracujących, że pracodawcy 3 razy się zastanowią zanim kogoś zatrudnią, co skutkuje oczywiście bezrobociem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek rano kolumna 200 aut będzie jechać 5 km/godz Jeśli przez główne ulice mają na myśli Filaretów, Racławickie, Tysiąclecia albo Narutowicza - to raczej już nic bardziej tam nie zablokują Ba, śmiem twierdzić, że to i tak zawyżona prędkość, której osiągnięcie na tych ulicach w porze porannej jest nierealne Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Propozycje mam, może by tak mieszkańcy Lublina wyjachali na drogi i 5km/h z powodu za wysokich cen paliwa? Może to coś ich nauczy.
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...