Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek strajk, ale nauczyciele się obawiają: "Czujemy się zastraszani"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Co prawda zdecydowana większość szkół i nauczycieli nie strajkuje, ale moje dziecko i ja czujemy się zastraszeni przez nauczycieli, bo bardzo naciskają, żeby dzieci nie przychodziły w piątek do szkoły, nie wiem co mam zrobić, na okoliczność ich strajku ja mam wziąć dzień urlopu, aby zostać z dzieckiem w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tzw. Niezależny (hyhy) SZZ "Solidarność" dołącza do protestujących? Czy wyjada cukier z ręki pisarów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - postulaty Związku Nauczycielstwa Polskiego to jedynie pretekst, a tak naprawdę strajk wymierzony jest przeciwko rządowi i szefowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, Annie Zalewskiej" - Posłanka Nowoczesnej pani Madera - Schmidt w rozmowie z RMF FM chyba niechcący zdekonspirowała zorganizowany przez lewacke ZNP protest nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego organizatorzy strajku ZASTRASZAJĄ nauczycieli, którzy CHCĄ NORMALNIE PRACOWAĆ Z DZIECIAKAMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dumne" przedszkolanki dzieci niepełnosprawnych biorące udział w czarnym proteście za pełnymi prawami do aborcji niepełnosprawnych... Teraz strajkujący przeciw nieuchronnym w każdej dziedzinie życia zmianom nauczyciele - czy ich przypadkiem do reszty już nie POgrzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lekcjami w szkole, w jakim dniu zostaną przeprowadzone zajęcia zaplanowane w piątek dlaczego nauczyciele wciąż protestują za prace 18 godz w tygodniu dostają około 2500 - 3000 netto dodatkowo prywatne korepetycjie  i im żle niech się wezmą do roboty i pracują jak normalny człowiek po 40 godzin tygodniowo. A ten cały ZNP to chyba nalezało by już rozwiązać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co pisze o 18 godz. Jak nie wiesz dokładnie to nie pisz bzdur o 18 godz. Kolejny niedouczony, ale za to wszechwiedzący. Przyjdź do szkoły podstawowej na tydzień, poobserwuj prace nauczycieli, nie tylko te 18 godz przy tablicy. Ale całą prace, również tą którą nauczyciele wykonują poza lekcjami. Za to nikt im nie płaci, bo dyrektor może zlecać pracę w ramach 40 godz tygodniowo. To wszystko samo się robi, na wycieczki same dzieci jeżdżą, wywiadówki same się prowadzą, podobnie jak wieczorki. Same sprawdzają się sprawdziany, kartkówki, zeszyty. Same wypełniają się gazetki szkolne, klasowe. A za komisje których mnóstwo w szkole pracuje nauczyciele biorą po a niech tam 10 tys, jak posłowie w sejmie. Rady pedagogiczne zostały zawieszone bo nie mieszczą się w 18 godzinach. Trzeba być typowym betonem żeby w kolo powtarzać te same niesprawdzone rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziarze w Polsce są i chcą nasi Konstytucji i nasi demokracji. A czy w Polsce nie obowiązuje konwencja Genewska o strajkach. Dlaczego kobiety z marketów nie wyjdą na ulice, że muszą zapieprzać w wolne soboty i niedziele. A armia nauczycieli zostawia luzem dzieci szantażując rodziców :" nie wysyłajcie dzieci do szkoły bo będzie strajk". Czy ten strajk jest uzgodniony z pracodawcą. Chyba z Łysoniem bo Jemu POdlegają Sz.P w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!! UWAGA!! W zwiazku z jutrzejszym strajkiem Przedszkola MUSZĄ zagwarantować dzieciom opiekę i posiłki w ciągu tego dnia. Wiadomość z pierwszej ręki z Kuratorium Oświaty w Lublinie Proszę nie dać się nabrać na oszukiwanie nauczycieli, że dzieci mają nie przychodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bójcie się pisiorów , oni odejdą i będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa tych z fotki jest na emeryturze, a domagają się wyższej "jałmużny". No,ale wiosenne powietrze POprawi wam humory- chyba,że będzie padało. Dlaczego w sobotę nie urządzacie tej manifki??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest hanba zeby policjant zarabial lepiej niz nauczyciel Tak wlasnie jest w panstwie policyjnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niecałe 3 tysie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edukacja po polsku napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy szkoły zaczną uczyć? Jeszcze nie widziałem dziecka, które nauczyło się tam biegle władać językiem obcym. Gdyby nie korepetycje... Ja też dzięki nim znam niemiecki, a angielski na poziomie Wałęsy.
Bo oni mają "spółdzielnię" - na lekcjach nie uczą, żeby swobie nawzajem podsyłac uczniów na korepetycje, za które inkasują po 80-100 złotych za 45 minut, pewnie jeszcze "na czarno zgłoś do skarbówki, oskarżać anonimowo łatwo".
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
w piatek moje dziecko ma lekcje i wymagam od nauczycieli zeby byli na swoich stanowiskach pracy. Dali sie wciagnac w propagande PO KOD. Wstyd. Wynagrodzenie ? za male? za 18 godz w tyg ponad 2000 ??? to za malo to co maja powiedziec Ci co pracuja za najnizsza krajowa ? 7 lat bylam nauczycielem mnostwo wolnego, i w miare dobre zarobki, kolega mial potora etatu 27 godzin)nauczyciel dyplomowany zarabial okolo 4000 zl. Strajkujcie sa inni nauczyciele gotowi do pracy,. Tak dobrze ci było, mnóstwo wolnego i zrezygnowałaś z tego raju? Zawód jak zawód. Idzie się do pracy żeby mieć bezpieczeństwo socjalne. Czasy siłaczek minęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZA SIĘ - NAUCZYCIELE, KÓRZY CHCĄ WYKONYWAĆ OBOWIĄZKI SĄ SZYKANOWANI PRZEZ ORGANIZATORÓW STRAJKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACTWU ZNP z dedykacją: Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Heraklit z Efezu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik zobowiązuję słuzby, żeby strajkujących nie wpuszczać do obiektów szkolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No panowie z PiS wasza mininisrter obiecała że nikt nie straci pracy. Wychodzi na to że skłamała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkującą tłuszczę pedagogiczną ZWOLNIĆ DYSCYPLINARNIE !!! Oni walczą o swoje stołki i przywileje (np. gwarancja pracy do 2022 !!!! -to SKANDAL) a nie o dobro naszych dzieci !!!! KOPA W TYŁEK, WON !!!!! Brawo PiS za przeprowadzenie reformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po komentarzach to rdzenni Lublinianie już dawno wyjechali do Wawy albo Londynu ZS to dużo przyjechało mieszkańców Dorohuska, Biłgoraja, Rejowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...