Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek strajk, ale nauczyciele się obawiają: "Czujemy się zastraszani"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech się przebranżowią na florystki. Chętnych nie brakuje do tej pracy bo w ostatnich latach obowiązków ubyło i była podwyżka . Pani nauczyciel która tylko sprawdza ćwiczenia nie jest żadnym autorytetem w tym zawodzie i bez problemu można ja zastąpić nowym pracownikiem, który ma świeższą wiedzę i umie obsługiwać komputer.- czego ci ubyło w obowiązkach nauczycieli? u mnie szkoleń i papierów tyle, że w żadna instytucja urzędowa  nie tworzy. A podwyżki to kiedy ostatnio nauczyciele dostali? Pewnie masz dokładne dane, to się podziel. Ja pamiętam parę lat temu jakieś 30 zł przybyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastraszani to są teraz ci, którzy nie dali się oszukać znpowskim prowokatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chciałbyś oglądać w teatrze ten sam przeciętny spektakl i tych samych średnich aktorów przez 4 lata codziennie? Kiedyś ojciec śmiał się z większości nauczycieli. Jak ktoś nie posiadł fachu, to szedł do polityki albo na nauczyciela. I to jest 100% racja. Szabloniki, gotowce, te same kartkóweczki i sprawdzianiki - prawie ten sam zakres klepany na okrągło. Edukacja? Niestety nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...