Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cały ten spór jest żałosny.Patrzę tu na przychodnie z Lublina.Jedną konkretną z centrum.Nie ma umowy a tak naprawdę ona nie dba o pacjentów.Wiecznie nie można się dostać do lekarza,brak numerków,reglamentacja przyjęć.Jak mam uwierzyć ,że chcą lepiej dla pacjenta .Co to znaczy,że teraz są be bo mają mało kasy.Przecież jak dostaną więcej to co przyjmą dwie osoby więcej.Nie wierzę.co to za lekarz ,który odsyła mnie po 18 na nocna opiekę.   Były pacjent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co nasz ku*** spór obchodzi, po to jest minister i jego poplecznicy, że powinni to rozwiązać,  a jak nie umieją to won z posady do noszenia pustaków czy zaprawy betonowej, to ich problem a nie nasz, ja co miesiąc odprowadzam składkę już przez 35 lat i h** mnie o obchodzi ich problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...