Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli jakimś cudem uda się wam wejść do Sejmu, to czy zawiążecie koalicję z PiS czy będziecie w nic nie znaczącej opozycji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzień dobry Panu. Wszyscy praktycznie znamy postulaty partii Korwin, z którymi nota bene się zgadzam, jednakże w większości odnoszą się do rządzenia w skali Polski. W jaki sposób ukierunkuje Pan swoje działania stricte w stronę lubelszczyzny??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy w przypadku przekroczenia progu wyborczego planujecie wchodzić z kimkolwiek do koalicji czy też mniejszością głosów będziecie próbować forsować swoje postulaty? Pytam się z tego powodu, iż większości partii nie po drodzę z partią Korwin, a mniejszościowo trudno będzie pokonać bandę czworga.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak Pan odbiera słowa prezesa, który czasami przed wyborami potrafi dosyć dosadnie wyrazić swoje myśli nie koniecznie zgodnie z przekonaniami społeczeństwa, narażając trochę na szwank reputację partii?? Czy jako członek partii Korwin przełyka Pan gorzką pigułkę czy też próbuje prostować pewne dosyć radykalne poglądy pana Janusza??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co Pan sądzi o partii Nowoczesna.pl z Ryszardem Petru na czele?? Nie wydaje się to Panu dziwne, że nagle z nikąd pojawia się partia no name z 10% poparciem według main streamowych mediów?? Nie sądzi Pan, że to taka tratwa ratunkowa dla członków PO???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie myśleliście, żeby przekonać Pana Mariana Kowalskiego do wstąpienia do partii Korwin i generalnie skierowanie się trochę poglądami w stronę narodowców?? To dosyć duży elektorat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli przekroczycie próg wyborczy jaki będzie pierwszy zgłoszony przez partięKORWIN projekt w sejmie??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam:Jak wiemy, wypłaty bieżących świadczeń dla obecnych emerytów pochodzą głównie ze składek ZUS opłacanych przez pracodawców oraz przedsiębiorców.JKM, lider KNP wielokrotnie postulował ogłoszenie bankructwa przez ZUS, jego likwidację i co za tym idzie także przymusowych składek. Jednocześnie KNP zapowiada również radykalne obniżki innych podatków.Pytanie moje brzmi - skąd w takim razie pod rządami KNP będą pochodziły środki na wypłatę rent i emerytur dla obecnych seniorów ?Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widzicie politykę w stosunku do Rosji??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaką politykę zagraniczną będzie budować KNP? Pytanie też dotyczy polityki historycznej - co z propagowaniem kłamstwa np. nt. polskich obozów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy uważa pan za dobry pomysł prywatyzacje strategicznych sektorów gospodarki i powierzenie ich przyszłości wolnemu rynkowi? Jeżeli tak, to czy nie obawia się pan że obce, nieprzychylne rządy mogą to wykorzystać przeciw nam, posługując się swoimi państwowymi spółkami w celu np. wykupienia naszych elektrowni?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki pan ma stosunek do Ruchu Narodowego ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie uważa Pan, że warto by było odrzucić osobiste animozje i połączyć na czas wyborów partie KORWIN,RN,KUKIZ itp. anty systemowe, żeby przekroczyć pewnie próg, a nastepnie już w sejmie rozbić się z powrotem na stare ugrupowania??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co Pan sądzi na temat etyki dziennikarskiej w naszych mediach w kontekście obecnej nagonki na KNP? Czy "resortowe dzieci" są realnym zagrożeniem dla przywrócenia ładu w tym kraju?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnio uczestniczyłem w zgromadzeniu antyimigracyjnym na placu litewskim. Co się później okazało, gazeta wyborcza nakręciła spiralę, po której prokuratura ma karać za krzyczenie haseł antyimigracyjnych. Nie uważa Pan, że w ten sposób została przekroczona ostatnia granica wolności słowa w tym kraju, a 25 lat wolności tak często przypominane przez pOsłów PO to jedynie ładne powiedzenie??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Umówisz się ze mną? :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: