Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Polfie wrze

Utworzony przez Polfiak, 2 lutego 2009 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Nawet nie wyobrażacie sobie jak się ciesze, że znalazłem się na liście zwolnionych. Dziś po 2 latach od zwolnienia zarabiam ponad 5x tyle ile miałem w Polfie, która dzięki swojej głupocie pozbywała się ludzi najbardziej wartościowych -FACHOWCÓW (pisanych naprawdę wielkimi literami), którzy nie zgodzili się na obniżenie zarobków. Moje aktualne zarobki po ostatniej podwyżce noworocznej to: 16749 brutto. Jak widać inni potrafili docenić moje wiadomości. Ciekaw jestem jak poradzili sobie inni zwolnieni.... Mam nadzieje, że spotkała ich nagroda za zdobyte umiejętności i zarabiają podobnie lub więcej. Ciekaw jestem tez jak się czują podsrywacze, którzy dla utrzymania stołków robili wszystko: sprzedawali kolegów donosząc jakie maja poglądy na panującą sytuacje włażąc w ..... bez wazeliny . Możliwe, że oni zarabiają podobnie. Pytanie: Czy ta kasa warta jest tego smrodu co się za Wami ciągnie? i gdzie Wasza godność człowieka ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje szczere gratulacje. Zarabiasz naprawdę przyzwoicie. Też jestem były polfiak i to wieloletni. Od kilku lat w tej firmie nie pracuję. Prowadzę własną działalność. Raz jest gorzej raz lepiej ale niezależności nie zamieniłbym na jakieś feudalne układy i rządy ludzi rodzaju mrs Golaski. Cytując klasyka żal dupę ściska patrząc na to co z Polfy zostało. Niegdyś perełka lubelskich fabryk...Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...