Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
60 tyś w pi..., gdzie te komary?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pójdzie wszystko w pisdu !!!!  na ośmiorniczki.
0
Protestuję przeciwko niszczeniu życia , takiemu komarobójstwu na masową skalę !
0
Odkomarzanie ? czy to nie jest to samo co odkomuszanie ? czy to nie jest poprostu walka z  komuszką zakażną?
0
Nie ma deszczu, nie ma komarów, ale robi się odkomarzanie. Chyba ktoś musi zarobić.
0
W tym roku niepotrzebne... jakoś nikt nie przewidział takiej sytuacji że komarów będzie jak na lekarstwo ;) No ale wiadomo - przetargi, procedury, rok wcześniej trzeba załatwiać...
0
należy przeprowadzić walkę z owadami, zwłaszcza w okolicach ratusza
0
Może zrobić odżuczanie w okolicy Ratusza, przecież w tym roku nie ma komarów ale krewni królika muszą zarobić na układach z Ratuszem, przepraszam to się nazywa ,,zamówienia publiczne,,. :):):)
0
Od dwóch miesięcy nie widziałem komara, znaczy wzrok mi się zepsuł.
0
Od dwóch miesięcy nie widziałem komara, znaczy wzrok mi się zepsuł.
Czy widziałeś,czy nie widziałeś POlszewicy i tak pieniądze muszą wydać....................chociażby na ośmiorniczki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: