Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Większość Polaków to gorliwi katolicy.Chodzą do kościoła. Tylko nie wiedzą po co.I stanowione prawo Do 1000 złotych straty to mała szkodliwość czynu.I oto rezultaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy z nich katolicy jak i z ciebie matołku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ wypłatę w biurze dostaję co miesiąc kilka (- naście) dni po czasie to w ramach "odsetek" bez skrupułów drukuję sobie co miesiąc klikanaście (- dziesiąt) prywatnych kartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najwięcej to kradną w rządzie! ale nie długopisy i inne duperele tylko duże sumy $
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hoorden napisał:
Tacy z nich katolicy jak i z ciebie matołku
ale czemu baranie wymyślasz od matołków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
ale czemu baranie wymyślasz od matołków ?
Dlatego że BUC pejsiasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś stawia znak równości pomiędzy kradzieżą a zasypianiem w pracy to ja dziękuję za taki raport. Kradzież jest przestępostwem ew. wykroczeniem. Przysypianie w pracy juz nie. Zwłaszcza, że może ono wynikać albo ze złego stanu zdrowia, albo przeciążenia róznymi obowiązkami - np. zawodowymi (praca na dwie zmiany) i domowymi (obłoznie chory członek rodziny). Rozumiem argumentację, że nie nalezy przysypiać w pracy. Ale stawianie przysypiania na równi z przywłaszczaniem majątku pracodawcy jest co najmniej błędne a już na pewno niezrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podstawówce na Sławinku kucharki i intendentka wynosiły ze szkoły pełne siaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pracowałam w szkole to zawsze ja musiałam dokładać.Zakupy przeróżnych materiałów niezbędnych w pracy były koniecznością z kolorową kredą włącznie.Chcąc w przypływie wściekłości zrekompensować sobie wyłożone środki pozwoliłam sobie na kradzież pudełka białej kredy z myślą,że wykorzystają ją moje dzieci ewentualnie dam jakiejś krawcowej. Niestety nie spożytkowana leży do dzisiaj tj.około 15 lat.Dzieci nie były zainteresowane rysowaniem kredą,krawcowa ma bezbarwną ,,a ja niesmak po kradzieży...Zrobiłam biznes od cholery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W B.........u w dawym domu dziecka systematycznie kucharki wynosiły z kuchni różne produkty spożywcze i co nie mogły skonsumować rodziny to sprzedawały osobom trzecim. W innym domu dziecka / obecnie jeszcze funkcjonującym/ gdy dowożono opał-węgiel to około 60-70% trafiało pod kotłownię a reszta po za bramę. Ciekawe za co brali pieniądze magazynierzy - nie wywiązujacy się należycie ze swoich obowiążków ? Jaki poziom oranizacyjno - kontrolny reprezentowała osoba nazywana "dyrektorem " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Większość Polaków to gorliwi katolicy.Chodzą do kościoła. Tylko nie wiedzą po co.I stanowione prawo Do 1000 złotych straty to mała szkodliwość czynu.I oto rezultaty.
Proszę więcej czytać a mniej pisać bzdur. Nie tysiąc a 300 złoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczną płacić to zmaleją kradzieże.Jak mam przeżyć miesiąc za 2,5k ? Uciekając na zachód chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W pracy kradniemy na potęgę" Tak, kradniecie. Potem większość z was w niedzielę leci do kościółka podlizać się trochę swojemu panu Bogu. A od poniedzałku znów kradniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś śpi w pracy, to znaczy, że może sobie na to pozwolić (widać zrobił pracę i czeka na fajrant) - wolę jak ktoś śpi niż robi wokół siebie dym, że taki wspaniały jest i biega po całym biurze, wszędzie go pełno, a robota stoi w miejscu. Głupi ten raport jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o używanie służbowych samochodów do celów prywatnych to przodują w tym właściciele firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU,jak nie kraść,to jak żyć. Wy kradniecie miliony i to w majestacie prawa,a bezdomnego za bułkę do kryminału ????? Chyba żeście oći pieli od nadmiaru tej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daliście się zakręcić.To artykuł sponsorowany przez firmę która poszukuje klientów do obróbki.Dla przykładu firmy sprzedające programy antywirusowe piszą o ogromnej ilości wirusów atakujących nas komputer w ciągu miesiąca,a wielu ludzi nigdy nie doświadczyło wirusa nie mając takiego programu.Reklama,reklama,reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich głupot to dawno nie czytałam .Co może wynieść szeregowy pracownik z marketu .Nic wychodząc jest sprawdzany .Kradną ci wyżej kierownicy.Działąją na szkodę pracodawcy -na sklepie 3 pracowników i trzech kierowników na zapleczu .nawet załogi ie potrafią zintegrować .Carfour ,Stokrotka to brud ,malaria i korniki .nawet w panstwowych firmach to jest oszczędzanie 2 pracowników za czterech pracuje ,a później jest się czym dzielić .Gdyby pracownik kradł to i słusznie ,bo 900 zł na umowę zlecenie to jest mało nawet w Polsce .Jaka płaca taka praca ,Kradną księgowe ,dyrektorzy ,bo krdną miliony .Nie są karani ,a za ukradzioną bułkę za 40 gr naje sie złodziej wstydu ;ochrona ,policja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem właścicielem sklepu z odzieżą i ostatnio miałem sytuację, gdzie podejrzewałem, że moja pracownica kradnie na potęgę, ale nigdy nie mogłem złapać jej za rękę. Poprosiłem o pomoc Detektyw Skrzypek, która bezproblemowo i szybko rozwiązała mój problem. A pracownicę natychmiast zwolniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://finanse.wp.pl/drobne-kradzieze-w-pracy-groza-dyscyplinarka-6114164777175169a u mnie były problemy z kradzieżami, ale ogólnie pracownicy byli dobrzy i nie chciałem ich karać czy zwalniać.. poinformowałem pracowników że są zakładam kamerki, żeby ich postraszyć, ale nie wierzyli, bo kamera nie była taka standardowa, tylko kupiłem taką w żarówce. kilku sobie pozwalalo dalej dopóki im nie pokazałem nagrań - ogarnęli się od ręki. jak ktoś chce to tu można kupic taniej ***s://***alfatronik.com.pl/kamera-internetowa-w-zarowce-wifi-p-226.html- wygląda jak zwykła żarówka. nikt się nie zaczai
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...