Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O nie, znowu ekoterrorystyczna propaganda... A miało być jak w Ameryce: każdy ma po dwa samochody, itp., itd. Tymczasem coraz to bardziej drakońskie przpisy wymierzone przeciwko kierowcom pchają sytuację w stronę Chińskiej Republiki Ludowej - czyli wszyscy na rowerach. I to w czasach kiedy to nawet Chińczykom rowery już się znudziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś ty głuuupi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zdjęcie pochodzi ze Świdnika ? Z centrum koło fontanny ? Myśleliście że nikt nie rozpozna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a MPK z pewnością podstawi dotatkowe autobusy. HAHA i bez kierowców rano w autobusie nie ma gdzie stanąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pasażer samochodu osobowego już musi zapłacić, bo nie ma dowodu rejestracyjnego.To ja chromolę taki interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co, że ze Świdnika? Przeszkadza ci to? To srał cie pies...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak to dowód rejestracyjny swojego samochodu?! Ja bym chętnie z tej opcji skorzystała, bo auto mam zarejestrowane na mamę. A tak niestety pojeżdżę, posmrodzę i z ekologii nici :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ciężko jest zrobić tak jak w innych miastach, że dzisiaj WSZYSCY jeżdżą za darmo komunikacją miejską? Kierowcy powyłączali kasowniki i wszyscy są zadowoleni, no ale przecież w Lublinie się tak na pewno nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za pod warunkiem że ceny biletów spadną ! Narazie na tle kraju jest drogo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...