Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O nie, znowu ekoterrorystyczna propaganda... A miało być jak w Ameryce: każdy ma po dwa samochody, itp., itd. Tymczasem coraz to bardziej drakońskie przpisy wymierzone przeciwko kierowcom pchają sytuację w stronę Chińskiej Republiki Ludowej - czyli wszyscy na rowerach. I to w czasach kiedy to nawet Chińczykom rowery już się znudziły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aleś ty głuuupi !!!
0
Dlaczego zdjęcie pochodzi ze Świdnika ? Z centrum koło fontanny ? Myśleliście że nikt nie rozpozna ?
0
a MPK z pewnością podstawi dotatkowe autobusy. HAHA i bez kierowców rano w autobusie nie ma gdzie stanąć.
0
ale pasażer samochodu osobowego już musi zapłacić, bo nie ma dowodu rejestracyjnego.To ja chromolę taki interes
0
no i co, że ze Świdnika? Przeszkadza ci to? To srał cie pies...
0
Ale jak to dowód rejestracyjny swojego samochodu?! Ja bym chętnie z tej opcji skorzystała, bo auto mam zarejestrowane na mamę. A tak niestety pojeżdżę, posmrodzę i z ekologii nici :/.
0
a czy ciężko jest zrobić tak jak w innych miastach, że dzisiaj WSZYSCY jeżdżą za darmo komunikacją miejską? Kierowcy powyłączali kasowniki i wszyscy są zadowoleni, no ale przecież w Lublinie się tak na pewno nie da.
0
jestem za pod warunkiem że ceny biletów spadną ! Narazie na tle kraju jest drogo i tyle.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: