Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W środę pojedziemy fragmentem zachodniej obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Dlaczego tak mało ekranów akustycznych ! Nikt nie martwi się o mieszkańców w pobliżu obwodnicy, dlaczego władze Gminy Konopnica nie protestują ? Dziesiątki tysięcy pojazdów niedługo, a ekranów jak na lekarstwo. To już lepiej dba się o zwierzęta niż o ludzi, ale w tym kraju już nic nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak mało ekranów? Zastanawiające ... Może znajomi królika zostali oderwani od koryta i można drogi trochę taniej budować? Mieszkańcy Konopnicy dłuuuuugo mieli spokój - za długo o jakieś 10 latek, bo tyle czasu dały im protesty. I wystarczy. Mieszkańcy okolic dawnej 17tki - teraz oni odetchną. Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, wiecznie marudzicie - za dużo, za mało, źle, za dobrze - do cho..ry, wy nie jesteście specjalistami, więc znacie się na temacie jak świnie na gwiazdach. Zaufajcie inżynierom, którzy wiedzą co robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdasdasd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej posadzić krzewy i drzewa zamiast ekranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mam pytanie do Gościa z komentarzem: "Dlaczego tak mało ekranów? Zastanawiające ... Może znajomi królika zostali oderwani od koryta i można drogi trochę taniej budować? Mieszkańcy Konopnicy dłuuuuugo mieli spokój - za długo o jakieś 10 latek, bo tyle czasu dały im protesty. I wystarczy. Mieszkańcy okolic dawnej 17tki - teraz oni odetchną" DLACZEGO ZMIENIONO PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W GMINIE - obecni mieszkańcy budowali się z wiedzą, że obwodnica będzie gdzie indziej, a potem nagle zmieniono plan. Kto na tym zarobił, to stracił ? Zanim udzielisz bezsensownej odpowiedzi - pomyśl. Dobrze ci bo jesteś daleko ? Typowo polskie, byle mi było dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak "zaufaliśmy inżynierom", że o mało co nie mielibyśmy północnej obwodnicy która się zapadała na Ciemięgą. Publiczne pieniądze i publiczne inwestycje więc każdy ma prawo krytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mam pytanie do Gościa z komentarzem: "Dlaczego tak mało ekranów? Zastanawiające ... Może znajomi królika zostali oderwani od koryta i można drogi trochę taniej budować? Mieszkańcy Konopnicy dłuuuuugo mieli spokój - za długo o jakieś 10 latek, bo tyle czasu dały im protesty. I wystarczy. Mieszkańcy okolic dawnej 17tki - teraz oni odetchną" DLACZEGO ZMIENIONO PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W GMINIE - obecni mieszkańcy budowali się z wiedzą, że obwodnica będzie gdzie indziej, a potem nagle zmieniono plan. Kto na tym zarobił, to stracił ? Zanim udzielisz bezsensownej odpowiedzi - pomyśl. Dobrze ci bo jesteś daleko ? Typowo polskie, byle mi było dobrze. typowy polski pieniacz a zapewne i zwolennik dojnej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/via-carpatia-inwestycje-drogowe-europarlament,181,0,2178229.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dzisiaj o 15:40 Lepiej posadzić krzewy i drzewa zamiast ekranów. Lepiej dla Ciebie bo będziesz miał ładny widok egoisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak "zaufaliśmy inżynierom", że o mało co nie mielibyśmy północnej obwodnicy która się zapadała na Ciemięgą. Publiczne pieniądze i publiczne inwestycje więc każdy ma prawo krytykować
Jezdnia która zapadła się nad Ciemięgą to nie obwodnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podłàzyć z południowà obwodnica przez zalew I mamy RING LUBLINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "Ring" ?. może "Kalco" albo Orbital". Kolego w Polsce żyjemy i takie coś nazywamy OBWODNICĄ. A swoja droga przydałoo by się zamknięcie OBWODNICY miasta Lublina, np. od węzła Niedrzwica na   S19 do węzła Świdnik na S12, S17. Taki przebieg trasy ominął by skutecznie terny leśne(Stary Las, Las Dąbrowa) a także Zalew Zemborzycki i miasyto portowe Głusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba O-ring Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...