Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W środmieściu będzie 36 stojaków na rowery

Utworzony przez student PL, 14 lipca 2009 o 20:05 Powrót do artykułu
Studiuję już 5 lat na PL i nie słyszałem o takim wydziale:| Niech autor zweryfikuje tą informację. Może chodziło o WEiI?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Muszą się robotnicy śpieszyć bo wyścig już 4 i jak nie będą mieli gdzie zaparkować rowerów to nas oleją jak w zeszłym roku. Właśnie dlatego nie pojechali na zwiedzanie miasta bo bali się o rowery a teraz to co innego. Widziałem dzisiaj jednego jak jechał Grodzką i bardzo się śpieszył chyba zająć sobie miejsce na jutrzejszy koncert bo coś trochę ciasnawo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZARNY HUMOR: nie ma artykułu, w którym pominięto by KUL! nawet rower bdzie mozna zostawić w KUL-awym stojaku - tylko porste pytanie: PO CO? Skoro KUL jest tak wszechmogący to powienien wprowadzić stojaki na KUL-e jako firmowe automobile do poruszania się po mieście i na terenie alma mater - KUL-awej oczywiście. KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwraca uwagę, żejest to pomysł bardzo przedni, bo KUL-awe stojaki zajmują znacznie mniej miejsca od tych rowerowych, mogą też byc zabezpieczone szybami KUL-o odpornymi, a dla chętnych mozna nwet zorganizowac firmowa pielgrzymke do Częstochowy. We wszystkich przypadkach nleży poruszac sie na KUL-asach! Jak znalazł z pomysłem wskoczył nawet OjciecRydzyk z Rydzykowną Telefonią - można te sprzedawać za wewnętrzn walutę (niewymiemialną) obligowana w BONACH o nazwie ZABO. Za takie zabo bony będzie mozna kupic wszystko, a sama Rydzykowna Telefonia jest jeszcze jednym elementem inwigilacji spoleczeństwa - oprócz tych co funkcjonuja od x-lat: konfesjonał, kancelaria parafialna... Zostańciez B(L)OGIEM. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZARNY HUMOR: nie ma artykułu, w którym pominięto by KUL! nawet rower będzie mozna zostawić w KUL-awym stojaku - tylko proste pytanie: PO CO? Skoro KUL jest tak wszechmogący to powinien wprowadzić stojaki na KUL-e jako firmowe automobile do poruszania się po mieście i na terenie alma mater - KUL-awej oczywiście. KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwraca uwagę, żejest to pomysł bardzo przedni, bo KUL-awe stojaki zajmują znacznie mniej miejsca od tych rowerowych, mogą też byc zabezpieczone szybami KUL-o odpornymi, a dla chętnych mozna nwet zorganizowac firmowa pielgrzymke do Częstochowy. We wszystkich przypadkach nleży poruszac sie na KUL-asach! Jak znalazł z pomysłem wskoczył nawet OjciecRydzyk z Rydzykowną Telefonią - można te sprzedawać za wewnętrzn walutę (niewymiemialną) obligowana w BONACH o nazwie ZABO. Za takie zabo bony będzie mozna kupic wszystko, a sama Rydzykowna Telefonia jest jeszcze jednym elementem inwigilacji spoleczeństwa - oprócz tych co funkcjonuja od x-lat: konfesjonał, kancelaria parafialna... Zostańciez B(L)OGIEM. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: