Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeden Teatr Muzyczny i cztery organizacje związkowe ..to bardzo ciekawa konstrukcja! Chciałbym wiedzieć, ilu z tych działaczy jest na finansowanych z budżetu państwa etatach związkowych ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O, to Teatr Muzyczny jest państwowy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 Trzeba Go kochać żeby żył...     Bilans placówki wyjdzie dodatni, gdyż nie gramy.  Teraz widzowie wychodzą z teatru z komentarzem: "Kiedyś to w teatrze muzycznym grali operetki"... Nie chcę komentować tej sytuacji, ale po zebraniu otworzyły mi się oczy na wiele spraw o których nie miałam pojęcia, jak również moim kolegom z pracy.   Nie chcemy żeby Panowie likwidowali nasz Teatr i zamieniali Go na scenę impresaryjną. W Lublinie jest bardzo dużo placówek impresaryjnych, które zapraszają artystów i sztukmistrzów z Polski i świata. Czy naprawdę widzowie potrzebują jeszcze jednej? Chcemy grać i przynosić zyski wymierne i niewymierne, bo teatr ma misję do spełnienia. To nie tylko show , taniec z gwiazdami, twoja twarz brzmi znajomo. mamy Cię i cała bylejakość i płytkość dzisiejszych czasów. Nie musimy płynąć z nurtem komercji i bylejakości. Teatr to Sprawa  bardzo ulotna i delikatna ale ogromna jeśli się Go kocha i rozumie. Teatr jest niepowtarzalny, wszystko w nim dzieje się w danej chwili, nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli, bo tworzą go ludzie, ich zapał talent i miłość do sztuki,  Nie zapominajmy o tym, że teatr tworzą ludzie, to nie tylko liczby i bilanse, nie istniałby gdyby nie Oni. Pana Krzysztofa Grabczuka nie było na zebraniu, ale po przeczytaniu artykułu, wyraził swoją opinię na temat zebrania. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żaden Panie Puzon. Ta ilość organizacji związkowych w jednej instytucji to nie prywatny biznes kilku osób tylko wynik wieloletniej sytuacji i niezadowolenia większej części załogi a ściślej mówiąc różnych jej działów czy zespołów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: