Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe za którm razem zdał prawko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam wladze wladne za taki stan rzeczy!!!!! Najpierw w d*** ze 20 kaszanek /relikt ZOMO/, a pozniej za jakies 15 lat moze stawac na powtorny egzamin. W miedzyczasie nadzor policyjny i rodzinny!!!!!!! Nie widze mozliwosci poprawy w najblizszym czasie!! No i to by bylo na tyle!!!!!!!!
0
LUBurek poszalał .
0
Idioci nie powinni posiadać prawa jazdy. Dobrze, ze podczas tych szaleństw nikogo nie zabił.
0
wstyd się przyznawać, ale też tak jeździłem po zdaniu prawka i to z kilka miesięcy ... na szczęście przez ten mój "młodzieńczy świeżo prawkowy pęd" nikt a nic nie zostało w jakikolwiek poszkodowane, chociaż to było szczęście że nic się nie stało poważnego z takim stylem jazdy później dojrzałem, przestałem być "mistrzem prostej", zaczołem jeździć w miarę przepisowo jak na mądrego kierowce przystało, a swoje aspiracje do zapie*****a przeniosłem w miejsce bezpiecznie, na tor też to polecam młodym zapaleńcom, tylko ciekawe ile jeszcze czasu tor w lublinie będzie w użytku ...
0
sdf napisał:
ciekawe za którm razem zdał prawko
chyba nie za którym razem a za ile kupił?
0
Takich półgłówków powinno się utylizować...
0
Tacy młodzi szybko zdają.Potem się okazuje jacy są zdolni...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: