Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym roku wyprawka szkolna będzie tańsza. Na czym zaoszczędzą rodzice?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2017 r. o 07:10 Powrót do artykułu
Na prawie 4 miliony dzieci wypłacane jest co miesiąc 500 zł, więc takie wyprawki rodzice mogą fundować swoim dzieciom co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlasnie! Jak to tansze wyprawki?!?!?!?! Przeciez jest 500+ to te wyprawki sa praktycznie za darmo!!!!'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadajcie dalej na PiS ale jakoś za PO utrzymanie dzieci kosztowało mnie więcej pieniędzy. Teraz wyprawka pożera mniej pieniędzy a za 500+ spokojnie mogę wysyłać dzieciaki na dodatkowe zajęcia u kupować im to co potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze teraz generalnie rządzący dbają lepiej o rodziny, zwykłych ludzi i dzieci - to prawidłowy kierunek aby zahamować niż demograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tańsza? moj jak zobaczyl ze media expert promuje produkty dla uczniow to od razu zazyczyl sobie nowego lapka i smartwatcha. dokad to wszystko zmierza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lapka z ME to jeszcze rozumiem bo do szkoły jednak trzeba trochę przygotować, ale zagarek to raczej zachcianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jak wychowawczyni klasy informatycznej doradza zakup komputera. Zastanawiam się czy taki kiano z media expertu wystarczy.jak nie to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LApek zawsze sie przyda jak stary zamula. Tylko uczniowie powinni go przeznaczyc na nauke i poznawanie swiata a nie gierki i rozrywke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiano jest średniawe, sam mam i coś nie kontaktuje do końca. Szarpnij się na pc. W ME akurat są jakies przecenione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przepadam za robieniem wyprawki szkolnej - okropnie duży wydatek, plus wszędzie tłumy w sklepach... no i też trochę się boję powrotu moich dziewczynek do szkoły po tym jak w kwietniu złapały wszy od swoich rówiesniczek... dlatego zaopatrzyłam się już w hedrin ochrona i profilaktycznie będę im go aplikować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam tańsza, mi się jakoś nie udało. Na dziecku przecież nie będę oszczędzać. co mogłam to zacisnęłam pasa, a teraz przyszła pora na chwilówkę. To moja pierwsza pożyczka w wonga, w ogóle pierwsza tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...