Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spoczywaj w spokoju... kondolencje dla rodziny i bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla Andrzeja i Ewy. Trzymajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla najbliższych. (***)tego artykułu powinien jednak z uwagi choćby na pamięć opisywanej osoby nie popełniać ortografów - zaimki osobowe (jej, ją, nią) pisane są z małej litery. Niezależnie od tego czy pisze się o papieżu czy o p. Teresie.
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Teresko! Twoja obecność, choć krótka, wlała we mnie tak dużo nadziei, że moje życie może być lepsze, jeżeli ja sama je takim uczynię, dziękuję za cenne wskazówki rozwijania swojego warsztatu, żeby nie siedzieć jak ten świstak i zawijać "czekoladę" - newsy w sreberka, wciąż o tym pamiętam i idę do przodu, dziękuję Tereso, odpoczywaj w pokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ bo się przedstawiciel handlowy spieszył..... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi napisał:
Kondolencje dla najbliższych. (***) tego artykułu powinien jednak z uwagi choćby na pamięć opisywanej osoby nie popełniać ortografów - zaimki osobowe (jej, ją, nią) pisane są z małej litery. Niezależnie od tego czy pisze się o papieżu czy o p. Teresie.
(*)
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***) moze tak ciszej ? [']
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje jako dostawca pizzy, sam wiem ze swojego doswiadczenia, ze "prezes" pizzeri, każe szybko dostraczac [placki, szybko i bezwzglednie, obarcza winą kuchnie i kierowców !!! sami wiemy kierowcy pizzy , kto co i dlaczego !!! Dlaczego ta tragedia sie stała !!! Bo kierowca nie miał mózgu, wkręcał się wtyłek szefowi !!! Chciał pokazac co potrafi i jak szybko rozwozi pizze za 5 zł za placka !!!!!!!!!!! LUDZIE !!! KIEROWCY PIZZY !!! OPAMIĘTAJMY SIĘ , WRESZCIE POKAZMY ZE MY TO TEZ JESTEMY LUDZIE I CHCEMY BYC LUDZMI !!! NIGDY , PRZENIGDY NIE JEZDZILEM , NIE JEZDZE WIECEIJ NIZ POZWALA ZDROWY ROZSADEK !!!! ZYCZĘ WAM TEZ TEGO !!! A PYTAM SIE GDZIE INSFECJA PRACY W PIZZERJACH !!! PRZECIEZ KIEROWCY PIZZY PRACUJA NA CZARNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOZE !!! CZY TEN KRAJ JEST TAK ZACOFANY !!!! ------- SKŁADAM KONDOLENCJE RODZINIE I BARDZO MI PRZYKRO ZE TAKA TRAGEDIA MUSIALA DOTKNĄC CZŁOWIEKA , RODZINĘ TEJ KOBIETY !!! PRZYKRO MI BARDZO... MILCZENIE W TEJ SYTUACJI JEST ZŁOTEM !!! R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
spoczywaj w spokoju... kondolencje dla rodziny i bliskich
(***) Teresko, spoczywaj w pokoju.
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***)
Ostatnio edytowany 30 marca 2012 r. o 10:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znałam kobiety ale takich komentarzy sfrustrowanych deb***i moderator nie powinien puszczać na forum. Brak mi słów po prostu, jak można być takim matołem i chamem, gdy ginie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/Dostawca-pizzy-zabil-dziennikarke-TVP,artykuly,152954,1.html "Dziennikarka wybrała się na obiad do pobliskiej filharmonii. Miała do pokonania jeszcze kilkadziesiąt metrów. Niestety kiedy weszła na zebrę, wjechał w nią rozpędzony fiat panda. Siła uderzenia była tak duża, że ciało kobiety zostało odrzucone kilkanaście metrów a w samochodzie pękła przednia szyba. Przechodnie natychmiast zaczęli reanimować ranną, chwilę później akcję przejęło pogotowie ratunkowe ale dziennikarki nie udało się uratować. Dostawca pizzy (23 l.) był trzeźwy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietka napisał:
nie znałam kobiety ale takich komentarzy sfrustrowanych deb***i moderator nie powinien puszczać na forum. Brak mi słów po prostu, jak można być takim matołem i chamem, gdy ginie człowiek.
Masz w zupełności rację. Problem leży w tym, że ja pracę swoje wykonuję społecznie, w wolnych chwilach, których ostatnio nie mam zbyt wiele. Stąd to opóźnienie, za które przepraszam, aczkolwiek jest ono przeze mnie niezawinione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skladam szczere kondolencje rodzine s.p. zmarlej. kierowcy to wydarzenie bedzie zapewne spedzac sen z powiek do konca zycia. mysle, ze powinnismy poczekac na wyniki sledztwa, a nie bawic sie w domoroslych sedziow i prokuratorow. jestem zarowno czynnym kierowca, jak i pieszym. kazda ze stron ma swoje argumenty. to prawda, ze piesi czesto wpadaja na przejscia bez opamietania.prawda rowniez jest, ze kierowcy nie sa swieci i czesto jezdza jak wariaci. kazdy kij ma dwa konce. wracajac to tego tragicznego zdarzenia - miejmy nadzieje, ze sprawa szybko sie wyjasni (prawdopodobnie juz jest wiadomo co i jak) i sprawiedliwosci stanie sie zadosc. nikt nie zwroci zycia ofierze, ani nie zrekompensuje cierpien rodzinie i sprawcy. tak, on tez cierpi i bedzie cierpial. zwlaszcza jesli okaze sie, ze wina nie lezala w stu procentach po jego stronie. staram sie byc obiektywny, jednak przyznam,ze nie jest to latwe. mieszkam po sasiedzku z pizzeria pauza i od kilku lat obserwuje styl jazdy kierowcow pauzy i indexu. nie oceniam czy to wina wymagajacych szefow, czy tez brawury i glupoty kierowcow. nie wnikajac w przyczyny, faktem jest, ze oni naprawde jezdza jak idioci. godebskiego jest waska i bardzo czesto zastawiona z obu stron samochodami (mimo znakow zakazu) na tyle gesto, ze trudno jest sie tam wyminac. kierowcom pizzeri nie przeszkadza to jednak w jezdzie bardziej rajdowej niz miejskiej.i nikt mi nie wmowi, ze o 3:30 rano chlopakom tak sie spieszy, bo maja milion zamowien. chamowanie na recznym przed samym koncem ulicy tak, ze wpada sie prawie na asflatowy placyk pod lokalem zostawie bez komentarza. jesli cos sie nie zmieni, to ta Pani nie bedzie ostatnia ofiara. utinam falsus vates sim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam bardzo blisko miejsca wypadku i codziennie patrzę na bezmyślność kierowców, pędzących ulicą Skłodowskiej. Jest tam kilkusetmetrowy, prosty odcinek jezdni - od Domu Nauczyciela do skrzyżowania z ulicą Lipową. Wielu kierowców traktuje ten prosty odcinek jako tor rajdowy - kiedy tylko jest mniej tłoczno, wciskają gaz do dechy. Kierowca, który zabił Teresę Karbownik zatrzymał się prawie 40 metrów za przejściem dla pieszych (wiem dokładnie, w którym miejscu, bo widziałem gdzie stał tuż po wypadku). Nikt mi nie wmówi, że jechał z prędkością bezpieczną. Taką samą bezmyślność można codziennie zobaczyć na każdej dłuższej i prostej ulicy Lublina: na Alejach Racławickich, na Zana, Nadbystrzyckiej itd itd... Niestety, nie wierzę, żeby cokolwiek zmusiło polskich kierowców do myślenia - doniesienia z ostatnich dni pokazują, że w statystyce wypadków Polska przoduje w Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...