Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popej nie prowadził! Policja powinna sie domyslic, kto jechal.. Tyle ode mnie, zostawcie juz mojego przyjaciela, to nie jego wina, jestem pewny! RIP ZIOM! Krężnica Pamieta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję rodzinie, to prawdziwa tragedia.. Jeśli jednak okaże się ,ze kierowca tez był pijany/dużo na to wskazuje/ to powiem tak; ZA GŁUPOTĘ CZASEM TRZEBA ZAPŁACIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze ci co z piskiem opon jezdzili po poniatowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Golf, ktorym sie rozbili byl w Kombi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 idiote mniej, dobrze że nie zabili jakąś niewinną trzeźwą osobę... 0 inteligencji to tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masacra Ludzie Nie Dowierzam W To Co Jest Tu Napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
1 idiote mniej, dobrze że nie zabili jakąś niewinną trzeźwą osobę... 0 inteligencji to tak jest
Baranie to nie byla jego wina, on nie kierowal, to tylko i wylacznie wina kierowcy! Artur jest niewinny siedzial z tylu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada napisał:
Baranie to nie byla jego wina, on nie kierowal, to tylko i wylacznie wina kierowcy! Artur jest niewinny siedzial z tylu..
Jest tak samo winny, jak ten co prowadził - sam będąc pijanym pozwolił pijanemu jechać. Tak czy owak - jednego głupola mniej - bezpieczniej na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Kolege Wyzej To nie Artur Kierowal Szukajcie Winowajcy Przeciez Od Tego Jestescie Co Z Ta Policja Jest Nie Macie Sposoby Na To Odciski Palcow Wystarczy Zebrac Z Kierownicy I To wszystko Lub Galki Zmiany Biegow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Z Tym Prawem I Sprawiedzliwoscia Jak To Mowia Oko Za Oko Zab Za Zab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mat napisał:
Jest tak samo winny, jak ten co prowadził - sam będąc pijanym pozwolił pijanemu jechać. Tak czy owak - jednego głupola mniej - bezpieczniej na drogach.
Kolego Artur był moim przyjacielem znalismy sie od dziecinstwa, jak nie wiesz jak to bylo to sie nie wypowiadaj, albo jak jestes taki cwany to prosto w oczy mi to powiedz ś...u! Zosienka policja przesluchuje dwoch mezczyzn, beda mieli lipe, jestem pewny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów ... to nie wina artura !!! byłam u niego w domu pare godzin wczesniej ! był trzezwy !!!!! i watpie zeby to on prowadzil ! znaliśmy sie zbyt dobrze ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 7 rano widziałem ich na Wzgórzu koło szkoły (nie napisze na jakich wyglądali szczególnie jeden)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow?????? Brak Jakiego Kolwiek Rozumowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idiota Zachcialo mu sie wody Czy Szpanu Za Kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się, nie ma co szukac winnego od tego jest policja. Niektórzy tez dali by sobie spokój z takimi komentarzami... Ludzie co byście czuli na miejscu jego rodziny, gdyby to był wasz brat nie patrzylibyście na to czy był pijany czy trzeźwy, to nie jest tu ważne. Ważne, że zginął człowiek, przyjaciel wielu z nas. Czasu nie da się cofnąć. Niektórzy potrafią ranić najbliższych nie patrząc na swoje zachowanie, które w wielu sytuacjach mogło być nie lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosienka napisał:
Popieram Kolege Wyzej To nie Artur Kierowal Szukajcie Winowajcy Przeciez Od Tego Jestescie Co Z Ta Policja Jest Nie Macie Sposoby Na To Odciski Palcow Wystarczy Zebrac Z Kierownicy I To wszystko Lub Galki Zmiany Biegow
Analfabeci nie powinni się udzielać. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLO POWIEDZIANE OKO ZA OKO ZAB ZA ZAB WIEMY KIM JESTES KIEROWCO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy oni myśleli o swoich najbliższych i przyjaciołach???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Zapytaj Kierowce Jest Na Komisariace Teraz Zapewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja za mało patroluje tą okolicę - szkoła we Wzgórza, CPN w Krężnicy,zalew w Chodlu, nie widywałem tam policji, a dzieje się tam dużo.. szczególnie teraz w wakacje, kiedy dzieciaki mają więcej luzu i balują do 7 rano!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...