Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ika napisał:
Wiecie co jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie piszcie.Zginą młody człowiek który miał swoje plany i marzenia, a także dziewczynę i rodzinę która go kochała.Kiedy mu sie wszystko zaczeło układać to musiał odejść z tego świata.Co byście powiedziali jeżeli by to ktoś z waszych znajomych zginoł właśnie w taki sposób jak Artur, napewno nie chcieli byście czegos takiego czytać.Wypowiadacie sie tu nieraz kompletnie bez sensownie i obrażacie jego przyjaciół i tych któży go znali i wiedzą jaki był. To co się stało jest wielką tragedią i nie trzeba zwalać winy tylko na jedną osobę było ich trzech jeden miał 19 lat, a Artur w sierpniu skończył by 18 lat. Źle postąpili że jechali po alkocholu, ale teraz to nie tylko młodym sie zdarza ale i ludziom któży już wiele lat jeżdżą po alkocholu i zabijają przy tym niewinnych ludzi. Uczepiliście sie ich i koniecznie coś przez to chcecie udowodnić, ale to nie wy prowadzicie śledztwo w tej spawie tylko policja wiec prosze zamknijcie sie;/.Ja dobrze znałam Artura i wiem jaki on był jest mi strasznie przykro jak czytam takie chamskie komentarze. Nieznaliście człowieka to nie oceniajcie go tak będzie najlepiej.Powiększył grono aniołów;([*]
Ika, co Ty pieprzysz od rzeczy? Czemu musiał odejść z tego świata? Wcale nie musiał - gdyby trochę myślał to nic by się nie stało. Z moich znajomych nikt nie zginie w taki sposób bo moi znajomi są normalni i mają mózg tam, gdzie on miał gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem jest to tragedia. Bardzo wam współczuje. Mimo to taką tragedie przeżywa się w sobie, a nie na forach czy portalach takich jak nasza klasa. Nic nie poradzi wypisywanie 'wirtualnych' zniczy , zamiast tego idźcie do kościoła i módlcie się, czy starajcie pomóc się Jego rodzinie, zapewne jest Im teraz ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponia jezeli jestes katolikiem katoliczka to bys wiedział/a ze chodzilo o to ze musiał odejść bo bóg tak chcial zeby powiększył grom aniołów i tak sie stalo. Wlasnie o to mi chodzilo,no moze tymi znajomi sa normalni, ale ty nie bo masz gowno zamiast mózgu i kamień zamiast serca na to wychodzi. Nie widzisz nic wiecej niż czubek swojego nosa. Nie przewidzisz co sie zaraz stanie mozesz nawet spaść ze schodów i sie zabic podobnie tu bylo nie mogli tego przewidzieć i do tego byli pijani. A ty logicznie myślisz jak jestes pijany? Raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Joker ma rację co do patroli. W piątek po południu napatrzyłam się, jak nad zalewem w Chodlu jakiś smark (wygladał na podstawówkę)zaczepiał kilku kolesi. Okazało się, ze to byli jego bracia. Rozmawiali dość głośno, wiec bez problemu usłyszałam o tym, że wypił 4 piwa. Kiedy do nich podbiegał i chciał się bić mało co nie uderzył małego dziecka, które przechodziło obok niego. Niestety, tak to jest kiedy dzieci mają dostęp do alkoholu. Co do wypadku, mam nadzieję, że ci kolesie, którzy uciekli z miejsca wypadku, będą pamietali o tym do koca zycia, że nie pomogli kumplowi. Cóż wiecej dodać, kolesie z Krężnicy tym się charakteryzują, że kiedy jest jakiś problem, udają, że to ich nie dotyczy. Tchórzostwo nie jest im obce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz do tego co wyzej... po pierwsze tylko Artur byl z Krężnicy a tamci nie ,a po drugie po co ktos wrzuca jakies obelgi na wszystkich od nas kto nas wogole nie zna!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika napisał:
Wiecie co jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie piszcie.Zginą młody człowiek który miał swoje plany i marzenia, a także dziewczynę i rodzinę która go kochała.Kiedy mu sie wszystko zaczeło układać to musiał odejść z tego świata.Co byście powiedziali jeżeli by to ktoś z waszych znajomych zginoł właśnie w taki sposób jak Artur, napewno nie chcieli byście czegos takiego czytać.Wypowiadacie sie tu nieraz kompletnie bez sensownie i obrażacie jego przyjaciół i tych któży go znali i wiedzą jaki był. To co się stało jest wielką tragedią i nie trzeba zwalać winy tylko na jedną osobę było ich trzech jeden miał 19 lat, a Artur w sierpniu skończył by 18 lat. Źle postąpili że jechali po alkocholu, ale teraz to nie tylko młodym sie zdarza ale i ludziom któży już wiele lat jeżdżą po alkocholu i zabijają przy tym niewinnych ludzi. Uczepiliście sie ich i koniecznie coś przez to chcecie udowodnić, ale to nie wy prowadzicie śledztwo w tej spawie tylko policja wiec prosze zamknijcie sie;/.Ja dobrze znałam Artura i wiem jaki on był jest mi strasznie przykro jak czytam takie chamskie komentarze. Nieznaliście człowieka to nie oceniajcie go tak będzie najlepiej.Powiększył grono aniołów;([*]
Do szkoły, niedorozwinięta ła...ro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim Ty jestes ze tak sie wyrazasz o kims
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika napisał:
Ponia jezeli jestes katolikiem katoliczka to bys wiedział/a ze chodzilo o to ze musiał odejść bo bóg tak chcial zeby powiększył grom aniołów i tak sie stalo. Wlasnie o to mi chodzilo,no moze tymi znajomi sa normalni, ale ty nie bo masz gowno zamiast mózgu i kamień zamiast serca na to wychodzi. Nie widzisz nic wiecej niż czubek swojego nosa. Nie przewidzisz co sie zaraz stanie mozesz nawet spaść ze schodów i sie zabic podobnie tu bylo nie mogli tego przewidzieć i do tego byli pijani. A ty logicznie myślisz jak jestes pijany? Raczej nie.
Ika, ty głupia cipo, czym ty myślisz - o ile w ogóle myślisz? Boga w te sprawy nie mieszaj, bo Bóg dał nam WOLNĄ WOLĘ i odpowiedzialność za swe uczynki a także rozeznanie zła i dobra. A jak te półgłówki wykorzystały dar boży? Ano - zrobiły wszystko, żeby się pozabijać; i tak mają szczęście, że nie wszyscy zginęli. To takie mają rozeznanie zła i dobra, że najpierw chleją (to jest dobre czy złe?), a potem siadają do auta i jadą po pijanemu (a to jest dobre czy złe?). To taką mają odpowiedzialność za swe czyny, że doprowadza ona do śmierci? Co to znaczy: nie mogli przewidzieć? To może ty kretynko swoim ptasim móżdżkiem nie jesteś w stanie przewidzieć tak oczywistej rzeczy, że jazda po pijanemu to wypadek i śmierć. A to, że takie szczyle są pijane nie tylko ich nie usprawiedliwia, ale obciąża i to mocno. Nietrzeźwość jest zawsze okolicznością obciążającą, to tylko w twoim manelsko-patologicznym środowisku jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** je***e odwalcie się od Artura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznalem go wlasnie tego dnia i nie dbajac oto kim dla niego bylem, wiem ze go nie zapomne.. a spac mi te klucze dzis nie pozwola... r.i.p. Artur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belzyce napisał:
nie piszcie takich bzdur ze pija i sie popisuja bo to po 1 jest nie na miejscu a po drugie ''GOSC'' zadaj sobie pytanie czy ty kiedykolwiek nie miales sytuacji zeby po piwku wsiadac za kierownice i jechac jezeli nie miales to powinienes tym bardziej od takich komentarzy sie powstrzymac. Szkoda tylko ze chlopak poniosl taka kare za glupote innych . Wielkie wyrazy współczucia.
właśnie że pisanie o pijaństwie gówniarzy jet tu wyjątkowo na miejscu - najlepszy przykład i mam nadzieję, że i przestroga czym kończy się jazda po piwku. Za głupotę niestety się płaci ps. nigdy nie zdarzyło mi się jechać nawet popiwku, a jeżdżę bez wypadku już ponad 20 lat i dlatego uważam że mam prawo o tym pisać bo nigdy nikogo nie naraziłem na utratę życia i zdrowia. ps. teraz na współczucie to trochę za późno jesli popierasz jeżdżących pijaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada napisał:
Baranie to nie byla jego wina, on nie kierowal, to tylko i wylacznie wina kierowcy! Artur jest niewinny siedzial z tylu..
A siedząc z tyłu trzymał zapasową kierownicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Był jakoś gość co groził żonie, poszedł do więzienia, wyszedł i dokonał zbrodni.
A jednak był ktoś normalny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** nie znaliście go nie oceniajcie!! a ten który powiedział że jedego idioty mniej sam jest skończonym chamem !!!! Jak ku*** możesz oceniać jak nawet nie wiesz jak byłoooo! pier***cie się i dajcie mu święty spokój111 Ziomeek wróć błagam Cięęę!! ;(((( Kochamy Cięęęę Pamietaj!!! ;(( Byłeś i będziesz naszym przyjcielem na zawszeeee ! ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to głupota i brawura nastolatków szalejących już od rana po pijaku!!!!a rodzicom to bym powiedziała kilka słów o głupocie,stracili dziecko przez alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec napisał:
Gdzie Ci rodzice mają rozum, żeby dawać 16-latkowi samochód.No ale pieniądze robią siano w głowie jak widać nie tylko dzieciom.I kto tu jest winien ten dzieciak czy rodzice??????????????????????????????????????????????????
Dokładnie!!!. Wiedziałem że Wyro się "przejedzie" A jego ojciec ma złom w głowie a właściwie to pustkę. Gdzie żeby tak gówniarz 16 lat jeździł bezkarnie i się sadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szyś napisał:
Dokładnie!!!. Wiedziałem że Wyro się "przejedzie" A jego ojciec ma złom w głowie a właściwie to pustkę. Gdzie żeby tak gówniarz 16 lat jeździł bezkarnie i się sadził
To kto w końcu kierował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byga napisał:
To kto w końcu kierował?
Wiadome kto kierował i jechał jeszcze z śp. Arturem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadome kto kierował i jechał jeszcze z śp. Arturem ? Wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie wszyscy jesteście beznadziejni oczerniając i oceniając Artura nie znaliście go wiec nie wypowiadajcie sie na temat jego osoby . To co sie stało jest wilka tragedia i juz nikt ani nic nie zwróci mu życia ;/////// To ze mowicie ze mogł nie wsiadac po alkoholu to tylko głupie bredzenie nikt nie jest idealny i zawsze kieruje sie rozsądkiem zdarzaja sie chwile w ktorych o nim zapominamy ;[ Opuscił nas i powiekszył grono aniołów ale nigdy go nie zapomnimy i bedziemy pamiętać ;* Mam prośbe do osob które go nie znały zeby nie wypowiadały sie na jego temat i nawet nie probowały go oceniac Odp****olcie sie od niego i nie probojcie mowic o nim zle !!! jesteście bez serca i beznadziejni !!! Znałam go osoboscie i on był chłopakiem który był jedyny w swoim rodzaju, kochany i zawsze mozna było znaleźć w nim oparcie poradzic sie go . On poprostu zawsze potrafił pomóc w kazdej sytuacji i za to go kochaliśmy ZIOMKU NASZ KOCHANY PROSZE CIE Z CAŁEGO SERCA WRÓĆ DO NAS !!!!! SŁYSZYSZ NIE MOZESZ NAS OPUŚCIĆ !SŁYSZYSZ POTRZEBUJEMY CIE WRÓĆ!WRÓĆ! NIE MOZESZ NAS ZOSTAWIĆ !!! KOCHAMY CIE I NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY ! NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI I SERCACH ;(((((((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...