Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wakacyjne remonty w Lublinie. Gdzie będą kolejne utrudnienia dla kierowców?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 07:44 Powrót do artykułu
Z takim rozmachem Lublin nie rozwijał się nigdy. Naprawdę miło patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z takim rozmachem Lublin nie rozwijał się nigdy. Naprawdę miło patrzeć.
Bo chwała Bogu dzięki prezydentowi Żukowi nie dotarła tu jeszcze "dobra zmiana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto jest jednym wielkim utrudnieniem dla kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To miasto jest jednym wielkim utrudnieniem dla kierowców.
Są obwodnice omijać,anie z Zamościa do Warszawy jechać przez Centrum Lublina, a most w Kamieniu też nie używany bo daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kupcy o urzędu pracy ha ha a klienci do tarasów o to chodzi bo mam wyspę w tarasach :) zapraszam i czekam bo słabo się kręci interes :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zostanie wymieniona nawierzchnia na całej ulicy Bohaterów Monte Cassino? Czy ktoś jeździ po gorszej nawierzchni w Lublinie? Podejrzewam, że na tym osiedlu nie mieszkają prominenci i dlatego latami jeździ się tam jak po poligonie.
Ostatnio edytowany 28 lipca 2016 r. o 09:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest gorsza ulica: Kalinowszczyzna. Ta chyba od kiedy asfalt położony nie była remontowana. Teraz wygląda jak maglownica. Czyli od roku 1960 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam dobre czasy, gdy rządził Pan Prezydent Pruszkowski. Odległość z Raszyńskiej do Centrum pokonywałam w 7 minut. Był spokój, mało aut, ludzie się wiecej ruszali, często ich podziwiałam ze swojego samochodu. Teraz Żuk utrudnia ludziom życie tymi remontami, które są bez sensu. Przy następnymch wyborach przypomnimy sobie za czyjej prezydentury żyło się nam lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Pamiętam dobre czasy, gdy rządził Pan Prezydent Pruszkowski. Odległość z Raszyńskiej do Centrum pokonywałam w 7 minut. Był spokój, mało aut, ludzie się wiecej ruszali, często ich podziwiałam ze swojego samochodu. Teraz Żuk utrudnia ludziom życie tymi remontami, które są bez sensu. Przy następnymch wyborach przypomnimy sobie za czyjej prezydentury żyło się nam lepiej.
Beata napisał:
Dobre czasy byly dla ciebie bo bylas mloda i glupia,teraz juz nie mloda ale glupia nadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...