Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nauczyłem sie pewnie prowadzić motocykl, mauczyłem sie kontrskrętu na motocyklu, nauczyłem sie prowadzić auto w poslizgu, nauczyłem sie granicy przyczepnosci opon mojego auta w zakręcie, nauczyłem się schodzic nisko w zakręcie motocyklem, wszystko to na torze Lublin. A jako że benzyna płynie mi w żyłach, nie ma toru, trzeba więc czasami odreagowac na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha... Odezwał się pracuś, co w godzinach pracy wypisuje bzdury w internecie. ;)
bo ja jestem twoim szefem Krzysiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteście tacy bogaci, to sobie sami wybudujcie tor, a nie w tak bezczelny sposób żądacie (!) go od miasta. I to z naszych podatków!   Jak macie tak kasy, to czemu na wykup gruntów i sam tor nie wyłożycie? Krakowskie centusie...   Naoglądali się tvnu i widzą, że teraz w modzie protesty!
Nie po to płacimy podatki (często dużo większe niż Ty), żeby potem obiekty użyteczności publicznej budować z własnych pieniędzy. Nie przypominam sobie żeby miłośnicy piłki nożnej z własnych pieniędzy budowali stadion i orliki. Nie przypominam sobie żeby miłośnicy jazdy na łyżwach budowali lodowisko za własne pieniądze. Nie przypominam sobie żeby miłośnicy pływania budowali basen olimpijski z własnych pieniędzy. Nie przypominam sobie żeby rowerzyści budowali tor rowerowy z własnych pieniędzy. Poza tym, tor to nie jest jakieś nasze "widzimisię", które sobie wymyśliliśmy. My żądamy naprawienia błędu władz miasta, które doprowadziły do likwidacji obecnego toru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pieprz głupot z tą większością!!!!!...Lublin ma trzysta parę tysięcy mieszkańców a z tym gównianym torem jest góra 5 % baranów nierobów...ludzie mają sto ważniejszych spraw na głowie niż interesowanie się czymś takim...a jak zablokujecie miasto z powodu takiej głupoty to wtedy zobaczycie jak bardzo ludzie pragną ten tor!będą stać w korkach..spóźniać się w różne miejsca bo paru frustratów blokuje miasto bo im tor nie chcą wybudować!!!!!..i mam nadzieję ba...jestem przekonany że to badziewie w mieście nie powstanie...dla takiego czegoś miejsce jest jak najbardziej poza miastem...
Zakładając, że dzieci, staruszkowie oraz osoby bez prawa jazdy nie mogą korzystać z toru to już robi się jakieś 100 tys. osób, które potencjalnie mogłoby jeździć na torze, ale biorąc pod uwagę, że samo prawo jazdy nie wystarczy aby być użytkownikiem samochodu (trzeba jeszcze mieć umiejętności i zamiłowanie do jazdy) to robi nam się jakieś 5% ludności Lublin, Ciebie w nich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce na tor z pewnością się znajdzie, ale jeśli ktoś oczekuje, że miasto się weźmie za jego budowę i zasponsoruje całą "imprezę" to może się niemiło rozczarować. Szukać sponsorów a nie liczyć tylko, że miasto wszystko da. To, że powstał stadion piłkarski(przypominam, że piłka to najpopularniejszy sport na świecie), nie znaczy wcale, że w przyszłości miasto ma budować tor saneczkowy, bobslejowy, wyścigowy i jeszcze do wyścigów konnych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteście tacy bogaci, to sobie sami wybudujcie tor, a nie w tak bezczelny sposób żądacie (!) go od miasta. I to z naszych podatków!   Jak macie tak kasy, to czemu na wykup gruntów i sam tor nie wyłożycie? Krakowskie centusie...   Naoglądali się tvnu i widzą, że teraz w modzie protesty!
jaaaaaaa: człowieku jesteś tak głupi że cud że żyjesz, zanim zaczniesz się wypowiadać może poczytaj trochę?   Ratusz podniósł opłaty za użytkowanie toru i w ten sposób PZM został zmuszony do jego sprzedaży. Jednym słowem w legalny sposób został miłośnikom motoryzacji odebrany.  Oni nie walczą o nową "zabawkę" z pieniędzy podatników, oni chcą z powrotem to co im odebrano, ten sam tor, lub nowy. Miasto ma kasę żeby piłkarzom stadion wybudować, hale, lodowiska, place zabaw, to niech znajdą na tor który oddali (znając życie za łapówe).   A tych co mieszkają przy torze i hałas przeszkadza pozdrawiam środkowym palcem, nikt wam nie kazał tam mieszkań kupować. Tacy geniusze jak Ci którzy kupują mieszkania/domy blisko rzek, a potem narzekają że ich zalało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile różnych osób skorzysta w ciągu roku ze stadionu a ile z toru? na stadion przyjdą fani lokalnej piłki, kibice piłki z nieco wyższego poziomu, fani muzyki, kabaretu, kulinariów, pikniku naukowego, itd .......... pytam ile osób skorzysta z toru? grupa stałych bywalców w ilości 50 głów plus parunastu widzów? nie będzie to nawet ułamek liczby która odwiedzi w tym czasie stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze w takim razie zakazac przemarszu pielgrzymek przez miasto. Nie dosc ze chodza po ULICY, a dla pieszych sa przeciez chodniki, blokujac przez kilka godzin miasto to jeszcze zagluszaja porzadek miasta bo dra mordy. Dodam jeszcze ze po niektorych tego typu akcjach trzeba posprzatac ulice, bo sypia kwiatuszkami :) prosze oddac mi tez moje pieniadze z podatkow z ktorych wybudowany byl stadion w lublinie, bo nie korzystam, a wtedy doloze sie do toru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inicjatywa ! TOR był dofinansowywany przez miasto, Państwo, ZG PZMot. Jeżeli PZMot tor sprzedał to PZMot powinien tor odbudować !!!!!!!!!!!!! Dziwne, że jeszcze do tej pory nikt z działaczy ani Automobilklubu Lubelskiego nie zabrał głosu w tej sprawie. Tak jest najlepiej" sprzedać co nie swoje, kasę pochować po teczkach, zgasić światło i pójść na piwo !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i tak wyjadę i będę jeździć dokładnie z przepisami ani kilometra na godzinę szybciej i nie potrzeba 1500 aut wystarczy 10 tak jadących 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile różnych osób skorzysta w ciągu roku ze stadionu a ile z toru? na stadion przyjdą fani lokalnej piłki, kibice piłki z nieco wyższego poziomu, fani muzyki, kabaretu, kulinariów, pikniku naukowego, itd .......... pytam ile osób skorzysta z toru? grupa stałych bywalców w ilości 50 głów plus parunastu widzów? nie będzie to nawet ułamek liczby która odwiedzi w tym czasie stadion
Byłeś chociaż raz na torze? Raczej nie, bo gdybyś hcociaż raz był na jakiejś imprezie na torze to wiedziałbyś, że na tor przychodziło kilkuset widzów. Na zawodach pojawiało się nawet 80 uczestników z całej Lubelszczyzny. Nie posiadam dokładnych danych, ale miesięcznie przez tor przewijało się spokojnie 2-3 tysiące ludzi. Przypominam, że średnia frekwencja na meczach Motoru to ok. 700 osób. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam, że Arena Lublin to nie tylko mecze Motoru, nie manipuluj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim zachowaniem nie zaskarbią sobie poparcia społeczeństwa. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto im broni kupić za swoje pieniądze kawałek ziemi i tam wybudować tor, o ile plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje taką mozliwość? NIE dla finansowania rozrywki kilku ludzi za pieniądze miasta.
Odpowiedz mi na kilka pytań. 1. Czy miłośnicy golfa "za swoje" budują pole golfowe nad Zalewem? 2. Czy miłośnicy piłki nożnej "za swoje" zbudowali stadion i orliki? 3. Czy rowerzyści "za swoje" zbudowali sobie tor rowerowy? 4. Czy miłośnicy koszyków/piłki ręcznej "za swoje" zbudowali halę Globus? 5. Czy miłośnicy jazdy na nartach "za swoje" zbudowali wyciąg na Globusie? 6. Czy miłośnicy jazdy na łyżwach "za swoje" zbudowali lodowisko? 7. Czy miłośnicy pływania "za swoje" budują basen olimpijski?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam, że Arena Lublin to nie tylko mecze Motoru, nie manipuluj
Tak, są jeszcze mecze Lublinianki, która ma ok. 20 kibiców. ;) Przypominam, że pod stadionem odbyło się do tej pory więcej imprez motoryzacyjnych niż meczów piłkarskich na stadionie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz? kiedy powstał stadion? co się miało odbyć od października? pogadamy o stadionie i liczbie osób która na nim się pojawiła po tym roku, ps: twoje próby wmówienia wszystkim, że ze z toru skorzysta więcej osób niż ze stadionu są żenujące :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry ale ... nie masz racji, twoje twierdzenia są żenujące, stadion jest o dupę potłuc, zwłaszcza gdy nie ma godnej uwagi drużyny a jedynie zadymiarskich kibiców (do których mniemam że należysz), tor generował większe zainteresowanie niż ten śmieszny stadion, na tor przychodziły całe rodziny, włącznie z małymi dziećmi i starszymi osobami, jedni żeby popatrzeć jak jeżdżą inni, inni żeby pooglądać samochody, nigdy nie byłeś na torze to nie zabieraj głosu łaskawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz? kiedy powstał stadion? co się miało odbyć od października? pogadamy o stadionie i liczbie osób która na nim się pojawiła po tym roku, ps: twoje próby wmówienia wszystkim, że ze z toru skorzysta więcej osób niż ze stadionu są żenujące :)
Nikomu nic nie wmawiam. Tor jest: 1. bardziej potrzebny - zwiększa bezpieczeństwo na drogach 2. tańszy w zbudowaniu - jakieś 20 razy tańszy niż stadion 3. tanszy w utrzymaniu - stadion będzie przynosił 5 mln zł. strat rocznie! Tor mógłby zarabiać na siebie. Obawiam się, że gdyby zbudować nowy tor i organizować na nim prologi rajdów, ogólnopolskie zawody driftu itp. to ten twój stadion poległby w przedbiegach. ;) Tymczasem ty podniecaj się koncertem "światowych" gwiazd muzyki typu uczestnicy programu "x factor". Hahahahh... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyścigi na torze nie na ulicach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu nic nie wmawiam. Tor jest: 1. bardziej potrzebny - zwiększa bezpieczeństwo na drogach 2. tańszy w zbudowaniu - jakieś 20 razy tańszy niż stadion 3. tanszy w utrzymaniu - stadion będzie przynosił 5 mln zł. strat rocznie! Tor mógłby zarabiać na siebie. Obawiam się, że gdyby zbudować nowy tor i organizować na nim prologi rajdów, ogólnopolskie zawody driftu itp. to ten twój stadion poległby w przedbiegach. ;) Tymczasem ty podniecaj się koncertem "światowych" gwiazd muzyki typu uczestnicy programu "x factor". Hahahahh... :)
  Tor moglby zarabiac na siebie, chyba zartujesz, to jest sprawaa niszowa zupelnie dla jakichs typkow zajaranych motoryzacja ktorych odsetek wynosi pewnie 1%, czyli sprawa z punktu widzenia calego spoleczenstwa miejskiego w ogole nieistotna, wasz problem nikogo nie obchodzi bo nie jest to problem dotyczacy ogolu spolecznosci lublina, a stadion akurat to inwestycja pod ktora kazdy mieszkaniec pewnie by sie podpisal. Co do tego argumentu ze dzieki budowie toru poprawi sie bezpieczenstwo na ulicach to w ogole jakis smiech na sali. niby jak?  Jesli osoby ktore sa tym zainteresowane z uwagi na brak toru beda przeprowadzac ryzykowne manewry na ulicach miasta to sa idiotami i ich prosby w ogole nie powinny byc rozpatrywane a ich miejsce powinnno byc na poludniowej 5 pozdrawiam czaban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...