Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
. . . nachlali sie, to i sie posrali :) . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w markecie (u mnie w pracy) jak zakupki wlasciciel robil, to tak zwracal uwage na jakosc i daty waznosci ze hohoh :) wiedzial ocb :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie tak wygląda nasze podłe społeczeństwo, zamiast wspołczuć komuś, komu się rujnuje dorobek życia, to każdy z zawiścią i zadroscią komentuje. Tak naprawdę każdemu może się to zdarzyć, nikt napewno nie zrobił tego celowo. Pracowałam tam przez pewien okres czasu, i mogę powiedzieć jedno: Pierwszą i najważniejszą zasadą była czystość!!!! Właściciele zawsze pilnowali tego aby wszystko co wychodzi z kuchni było świeżo i czyste przygotowane. A co do komentarzy dotyczących samego jedzenia to drodzy Państwo : zawsze można pójść do innej karczmy gdzie są ogromne porcje ( przekładane z talerza na talerz). Mimo że pracuję teraz w konkurencyjnej restauracji nigdy nie zarzucę tej karczmie braku czystości!!! I szczerze zawsze będę ją polecała.
  Skoro zawsze taka czystość była, to skąd taka sromotna wpadka ? Byłem tam na weselu, nikt nie zachorował, ale jakość, obsługa, organizacja i właścicielka pozostawia dużo do życzenia - nie polecam, a wręcz odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudasy dobrze że ich zamkneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można rak nie wyszorować po wyjściu z kibla?  Kał na rękach, na fartuchach i na powierzchniach roboczych. I w tym gównie - mięso, warzywa.   Pieniądze - otrzymane z Unii Europejskiej na ten biznes - powinny zostać oddane.  Dostał kasę na knajpę a nie na pałeczki coli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie tak wygląda nasze podłe społeczeństwo, zamiast wspołczuć komuś, komu się rujnuje dorobek życia, to każdy z zawiścią i zadroscią komentuje. Tak naprawdę każdemu może się to zdarzyć, nikt napewno nie zrobił tego celowo. Pracowałam tam przez pewien okres czasu, i mogę powiedzieć jedno: Pierwszą i najważniejszą zasadą była czystość!!!! Właściciele zawsze pilnowali tego aby wszystko co wychodzi z kuchni było świeżo i czyste przygotowane. A co do komentarzy dotyczących samego jedzenia to drodzy Państwo : zawsze można pójść do innej karczmy gdzie są ogromne porcje ( przekładane z talerza na talerz). Mimo że pracuję teraz w konkurencyjnej restauracji nigdy nie zarzucę tej karczmie braku czystości!!! I szczerze zawsze będę ją polecała.
Babo głupia nikt nie rujnuje nikomu dorobku życia bo właścicielka jest młoda pracuje w sądzie . ma starego co prowadzi ośrodek szkolenia kierowców i zajmuje się filmowaniem wesel. tam nikt nie pójdzie z torbami to jest nabijanie kieszeni kosztem zwykłych ludzi . zamknięcie lokalu i odebranie pozwolenia to jest adekwatna kara za zatrucie 60 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że zaraz się każdy posra ale z wrażenia.... wiadomo skąd sie wzięły bakterie. Wystarczyłoby umyć dłonie po badaniu zwierząt i nie byłoby problemu ! Nanieśli plagi do karczmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babo głupia nikt nie rujnuje nikomu dorobku życia bo właścicielka jest młoda pracuje w sądzie . ma starego co prowadzi ośrodek szkolenia kierowców i zajmuje się filmowaniem wesel. tam nikt nie pójdzie z torbami to jest nabijanie kieszeni kosztem zwykłych ludzi . zamknięcie lokalu i odebranie pozwolenia to jest adekwatna kara za zatrucie 60 osób
Kto Cię zrobił to go pomszczę :D Skoro znasz już ich tak dobrze, to przestań im zadrość i pisac te puste komentarze. Skoro nie chcesz im nabijać kasy swoim kosztem to poprostu tam nie przychódz.. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.wilebny ma rację z tym, że nie pójdą z torbami, bo faktycznie robią, to co napisał, więc nie musi im zazdrościć   Poza tym droga Agnieszko, ortografia się kłania, "poprostu" piszę się oddzielnie i nie piszemy "przychódź", a przychodź!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Cię zrobił to go pomszczę :D Skoro znasz już ich tak dobrze, to przestań im zadrość i pisac te puste komentarze. Skoro nie chcesz im nabijać kasy swoim kosztem to poprostu tam nie przychódz.. Proste
Oni nawet nie potrafią ziemniaka podać jak należy. nie dość że zimny to i nie smaczny. Najlepsza jest płonący prosiak który wjeżdza i go kroją. Dostaje się jakby resztki z tego co zostało z kuchni:kiełbasa, serdelki i inne badziewie a nie to powinno być.   Szkoda bo lokal w dobrym miejscu a mają to w du***. Byle jak najwiecej zaoszczedzić.   Jedno jest pewne że jak ktoś wynajął raz ten lokal na impreze okolicznościową ten już drugi raz tego nie zrobi bo wystarczy mu tego wstydu jakiego się najadł przy pierwszym razie   Czego tu zazdrościć głupoty ludzkiej i pazerności. Ja jakbym miał lokal to bym starał się o jak najlepsze opinie nie żałując na jedzeniu W takim biznesie najważniejsze jest aby klient był zadowolony i wracał chętnie polecając lokal znajomym bo bez tego lokal na dłuższa mete nie ma szans bytu. Najważniejszy jest duży obrót a nie klient co się trafi przez przypadek i się nadzieje na tą resteuracyjke Oni oszczędzają nawet na najtańszych warzywach, produktach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Cię zrobił to go pomszczę :D Skoro znasz już ich tak dobrze, to przestań im zadrość i pisac te puste komentarze. Skoro nie chcesz im nabijać kasy swoim kosztem to poprostu tam nie przychódz.. Proste
a ty umyłas ręce -  po wypróżnieniu? czy odrazu do siekania pekińskiej sie zabrałaś... ups przepraszam właścicielka nie pracuje. Ona tylko wygląda. Daruj sobie babo komentarzy bo widac, ze teraz jak ci knajpę zamknęli to nie masz co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za un iwerek się bawił? Wie ktoś?
UP lublin weterynaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . . nachlali sie, to i sie posrali :) . . .
nie wiesz kobieto to się nie wypowiadaj! kaca ma się po imprezie a nie po 24-48 godzinach! i nikt nie trafia do szpitala!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest tragedia kiedys tez  z zona wylondowałem w szitalu!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że ta knajpa nie ma dobrych opinii .Ja znam właściciela i to mi wystarczy by NIGDY nie odwiedzic tego przybytku :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że zaraz się każdy posra ale z wrażenia.... wiadomo skąd sie wzięły bakterie. Wystarczyłoby umyć dłonie po badaniu zwierząt i nie byłoby problemu ! Nanieśli plagi do karczmy.
dokładnie tak !!!!Brudasami to można nazwać tych co się tam niby bawili! Nanieśli paskuctwa na swoich brudnych łapskach a później mają pretensję, do właścicieli!!!! Tak się składa, że bywam tam dość często, i jakoś nigdy nie bolał mnie brzuch  jedzenie jest pyszne, świeże!!!!! A to jeżeli coś komuś nie samkuję ma prawo są gusty i guściki, ale to nie znaczy, że trzeba od razu tak jechać po karczmie i jej właścielach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak !!!!Brudasami to można nazwać tych co się tam niby bawili! Nanieśli paskuctwa na swoich brudnych łapskach a później mają pretensję, do właścicieli!!!! Tak się składa, że bywam tam dość często, i jakoś nigdy nie bolał mnie brzuch  jedzenie jest pyszne, świeże!!!!! A to jeżeli coś komuś nie samkuję ma prawo są gusty i guściki, ale to nie znaczy, że trzeba od razu tak jechać po karczmie i jej właścielach!!!!!
a co gości sami sobie przygotowywali posiłki? Bo bakterie znaleziono w kuchni i na łapach pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie restauracyjne żarcie. W PL to sie można tylko tam otruć. Nie dba się o czystość, bakterie wszędzie, żarcie z zamrażarki i mikrofali... wystarczy obejrzeć kuchenne rewolucje M.Gessler gdzie widać, że co karczma (i kuchnia w niej) to syf...
Nieprawda, są lokale gdzie gotuje się ze świeżych produktów. Wiem, bo na studiach pracowałam jako kelnerka w jednym z lokali weselnych nad zalewem. Tam szefowa zawsze dbała o jakość produktow i czytajac opinie o lokalu często mozna natrafić na te chwalące kuchnię. Nie wrzucaj wszystkich restauracji do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak !!!!Brudasami to można nazwać tych co się tam niby bawili! Nanieśli paskuctwa na swoich brudnych łapskach a później mają pretensję, do właścicieli!!!! Tak się składa, że bywam tam dość często, i jakoś nigdy nie bolał mnie brzuch  jedzenie jest pyszne, świeże!!!!! A to jeżeli coś komuś nie samkuję ma prawo są gusty i guściki, ale to nie znaczy, że trzeba od razu tak jechać po karczmie i jej właścielach!!!!!
Ooo....właściciele w kontrofensywie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...