Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka o ESK 2016: Wszyscy równi, ale Wrocław równiejszy?

Utworzony przez ZamienNIK, 20 czerwca 2011 r. o 06:21 Powrót do artykułu
ciekawa dlaczego nie mówią o tym w mediach ogólnopolskich, może powiadomicie o tym np. TVN24, TVP, Polsat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewcia napisał:
ciekawa dlaczego nie mówią o tym w mediach ogólnopolskich, może powiadomicie o tym np. TVN24, TVP, Polsat
Bo media ogólnopolskie mają nas gdzieś. Ale Katowice czy Gdańsk mogłyby podchwycić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poinformujcie o tym "kolegów" dziennikarzy z mediów ogólnopolskich TVN24, Polsat, TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boli was, bo słabo się staracie... Zamiast narzekać zacznijcie działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Decyzja o przekazaniu 100 mln zł dla Wrocławia na inwestycje związane z kulturą została ogłoszona w dniu wizyty w mieście ekspertów z Komisji przyznającej tytuł Europejskiej Stolicy Kultury" No i co z tego ? Niech mają, skoro są tacy sprytni w pozyskiwaniu funduszy. W Lublinie jedna inwestycja w jednym budynku - TEATR W BUDOWIE + FILHARMONIA .... pochłonęła (w ciągu 37 lat) i jeszcze pochłonie grrrubo więcej niż 100 mln PLN, więc Lublin i tak na kulturę (i to na tylko 1 budynek "kulturalny") wydał o tonę kitu więcej niż te marne 100 mln PLN, które dostał ostatnio Wrocław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. Lublin może być co najwyżej Europejską stolicą brudu wszechczasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz Yoda napisał:
i bardzo dobrze. Lublin może być co najwyżej Europejską stolicą brudu wszechczasów
Jutro się bardzo rozczarujesz, bo to Lublin wygra PS Wrocław jest bardzo silny kulturalnie ale jeżeli chodzi o czystość to moje wrażenie po 2-dniowym pobycie w tym mieście w kwietniu jest takie, że jest brudniejszy od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Pozazdrościć Wrocławowi kasy. Ale dobrze że dostali właśnie oni bo będą wiedzieli co z nia zrobić i nie zmarnują. Nasze władze nie potrafiły zdobyć kasy z UE to i ta poszłaby na marne. Jakie gęby nas reprezentują takie mamy efekty!!!!! Przykre ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że wygrają Katowice. Odbywa się tam więcej koncertów i imprez kulturalnych niż we Wrocławiu, nie wspominając o Lublinie. Poza tym często ESK dostają miasta zdegradowane, w których kiedyś królował przemysł. Katowice bardzo dobrze tu pasują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Jutro się bardzo rozczarujesz, bo to Lublin wygra PS Wrocław jest bardzo silny kulturalnie ale jeżeli chodzi o czystość to moje wrażenie po 2-dniowym pobycie w tym mieście w kwietniu jest takie, że jest brudniejszy od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Lublina to była duża przyszłościowa szansa. W ogóle nie podoba mi się, że w przypadku kultury, w Polsce mówi się też w dużym procencie o rozrywce, jakiejś sztuce ulicznej, eksperymentalnej?? Kultura, kultura wysoka to jest głównie: muzyka poważna instrumentalna, operowa, operetkowa, baletowa, historia sztuki, zabytki, kolekcje dzieł sztuki, muzea, dotacje na kulturę, a nie gwiazdki rozrywkowe, które się przewijają czasem w przypadku ESK. Wrocław? Lublin może pod względem dojazdów miał jeszcze do nadrobienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...