Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka z busami. PKS-em z Lublina do Warszawy za 23 złote

Utworzony przez mxm, 18 września 2009 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Nareszcie poszli po rozum do głowy. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociagiem szybciej 2.30 min na centralny ale to dobrze ze beda autobusy bo bezpieczenstwo to podstawa a busy sa niebezpieczne i przeladowane pasarzerowie upchnieci ciasno jak sardynki w puszce. Powinna byc reklama w masmediach ze takie polaczenia sa i cena bo inaczej niktsie o tym nie dowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego jest Cezary Jurkowski a nie Cezary Jaworski. Podziwiam Kurier za "rzetelność". Jeżeli taka rzetelność jest w każdym artykule to gratulacje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednio napisałem Kuriera, przepraszam chodziło mi oczywiście o "Dziennik Wschodni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gupota. Pociag osobowy z przesiadka w Deblinie jedzie 3:21, kostuje 19zl normalny abo 14zl studencki. Jesli masz Warszawska Karte Miejska to kupujesz bilet tylko do Warszawa Falenica i placisz jeszce 2zl taniej. Pociagi osobowe ii Kolei Mazowieckich jezda regularnie sa prawie puste. Duzo taniej, duo wygodniej, duzo bezpeczniej niz busem. Wliczajac korki po Warsawie to pewne nawet szybciej. Dziwie sie, ze daja pozwolenia na takie kursy. Busy nie gwarantuja wygody, bezpiecenstwa. Kierowcy nagminnie lamia przepisy (miesiac temu zginelo w busie na tej trasie 3 osoby!). Odleglosc wynosi 170km, wliczajac ograniczenia po drodze jadacy godne z prepisami bus nie ma szans byc szybciej ni pociag. Wsperamy dziadostwo i furmanki zamiast korzystac z pociagow. Dopoki jezdza, bo busiarstwo moze je wykonczyc. I wtedy sie okaze, ze w swieta czy na groby nie bedzie jak dojechac, bo wszyscy sie do busa nie zmieszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociąg osobowy do Wwy kosztuje 29,8 zł. http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/no...p;outConId=C1-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusccie jak najpredzej autobus na Okecie, jakos nie idziecie z biegiem zdazen...coraz wiecej ludzi podrozuje samolotami, wiem wskazane jest takie polaczenie...i to jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem, ze cala ta reforma nie jest warta funta kłaków. Jakas madra sierota to wymyslila. Bilet do Garwolina z Lublina kosztowal do tej pory 11-13 zł w zaleznosci od PKS. Aktualnie wg nowego rozkladu i tych "nizszych" cen kosztuje 17 ! Z 11 na 17 to ladna przebitka. Gwarantuje,ze wiecej mnie i wielu innych osob w autobusach nie uswiadczycie. Dodam tylko ,ze busem (choc nie kazdym,bo nie wszyscy chca brac osoby ,ktore wysiadaja w polowie trasy) jedzie sie za 10 zl. Moze ktos madry to przeczyta i pojdzie po rozum do glowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staram sie jezdzic co tydzien na weekend do lublina z warszawy i juz chyba wszystkim jezdziłem ale do tego raczej nie wsiąde jesli PKS nie zacznie objezdzać kołbieli w obie strony... tam sie traci czasem ponad pół godziny a póki co słyszałem ze pks tam regularnie stoi w przeciwieństwie do busów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kolego MAF? busy tamtędy przelatują w powietrzu? czy może łamią warunki zezwoleń i jeżdżą polnymi drogami... kolejny przykład olewania prawa przez busiarstwo i nikt się za to nie weźmie, proponuję PKS-om robić tak samo skoro to nic nie kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego jest Cezary Jurkowski a nie Cezary Jaworski. Podziwiam Kurier za "rzetelność". Jeżeli taka rzetelność jest w każdym artykule to gratulacje!!!!!
sitwa utrąciła niezalażnie myślącego szefa inspekcji, dzięki któremu systematycznie podnosił się poziom bezpieczeństwa na drogach regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...