Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KUL-t WAMPIRYZMU: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nie pierwszy raz zauważa brak nawet minimum KUL-tury na KUL-u! Już samo Centrum Krwiodawstwa zauważyło – i to całkiem słusznie – nadwyżkę krwi, bo: np. w KUL-u arach Krew leje się flaszkami , a tego nie wiedzieli przedszKULacy* organizując zbiórkę pobierania krwi. Każdy KUL-awy Wykładowca Hab.(itowy) nie może żyć bez odprawionej mszy świętej, a to jest z KUL-ei KUL-t WAMPIRYZMU („bierzcie i pijcie... to jest krew moja...”) i KANIBALIZMU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-t WAMPIRYZMU: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nie pierwszy raz zauważa brak nawet minimum KUL-tury na KUL-u! Już samo Centrum Krwiodawstwa zauważyło – i to całkiem słusznie – nadwyżkę krwi, bo: np. w KUL-u arach Krew leje się flaszkami , a tego nie wiedzieli przedszKULacy* organizując zbiórkę pobierania krwi. Każdy KUL-awy Wykładowca Hab.(itowy) nie może żyć bez odprawionej mszy świętej, a to jest z KUL-ei KUL-t WAMPIRYZMU („bierzcie i pijcie... to jest krew moja...”) i KANIBALIZMU („bierzcie i jedzcie... to jest ciało moje...”). W cudowny więc sposób można zamienić krew na Krew Pańską, a transfuzja będzie należała do zabiegów bardzo przyjemnych, nie wymaga wysokich nakładów na budowę szpitali, bo można jej dokonać bezpośrednio tankując zawartość flaszki w otwór gębowy i to nawet w bramie lub na KUL-u arach! Po takiej transfuzji boski człowiek będzie mógł sobie westchnąć z ulgą puszczając „pawia”: „KONKRETNIE JESTEM NARĄBANY” - niczym Harnaś lub „KULejka lo syćkich”. Do tego wszystkiego można wykorzystać Ciało Pańskie, a po przeszczepie delikwentowi białemu jak opłatek zamiast „dzień dobry” trza będzie mówić „Bądźże pozdrowiona Hostyjo Żywa”, stojąc zaś pod drzwiami w KUL-u arach śpiewać „U drwi Twoich”, a już za progiem zbliża się KUL-ejna Wampiriada – Wielki Czwartek i Triduum Paschalne , o czym informuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC bo na ten temat wKUL-u arach panuje Święty Spokój! Więcej info po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) – czytać należy wpisy pod artykułami podpisane przez Związek. Z wdzięczności za wymrożone dzieci A.D. 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) * - KUL-awi 100denci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: