Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troche mała ta kara, mandat to minimum 1000 zl plus zaplacic za smietniki wymiane i montaz. Moze by sie wtedy nauczyli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jan klop
0
Mandat powinien być 2000 zł. to byłaby nauczka dla debila!
0
A dla miasta największym problemem w parku są ludzie ze swoimi psami:)
0
Najlepiej strzeżone miejsce w Lublinie. Wszystko dla pawi.
0
Zamontowali kamery, żeby odpoczywajacych staruszków z psami łapać.
0
Gdyby ludzie potrafili sprzątać po swoich psach to nie było by problemu. Wychodząc z założenia że parki ma być miejscem rodzinnym, gdzie ludzie mogą przyjść na piknik i rozłożyć się z kocami, przepis jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam zamiaru zastanawiać się czy rozłożę koc w jakieś psiej kupie lub w niewielkiej odległości od niej i czy moje dziecko nie podniesie czasami tego czym karmisz swojego psa. 
0
Gdyby ludzie potrafili sprzątać po swoich psach to nie było by problemu. Wychodząc z założenia że parki ma być miejscem rodzinnym, gdzie ludzie mogą przyjść na piknik i rozłożyć się z kocami, przepis jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam zamiaru zastanawiać się czy rozłożę koc w jakieś psiej kupie lub w niewielkiej odległości od niej i czy moje dziecko nie podniesie czasami tego czym karmisz swojego psa. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: