Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troche mała ta kara, mandat to minimum 1000 zl plus zaplacic za smietniki wymiane i montaz. Moze by sie wtedy nauczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan klop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat powinien być 2000 zł. to byłaby nauczka dla debila!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla miasta największym problemem w parku są ludzie ze swoimi psami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej strzeżone miejsce w Lublinie. Wszystko dla pawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamontowali kamery, żeby odpoczywajacych staruszków z psami łapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla miasta największym problemem w parku są ludzie ze swoimi psami:)
Gdyby ludzie potrafili sprzątać po swoich psach to nie było by problemu. Wychodząc z założenia że parki ma być miejscem rodzinnym, gdzie ludzie mogą przyjść na piknik i rozłożyć się z kocami, przepis jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam zamiaru zastanawiać się czy rozłożę koc w jakieś psiej kupie lub w niewielkiej odległości od niej i czy moje dziecko nie podniesie czasami tego czym karmisz swojego psa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla miasta największym problemem w parku są ludzie ze swoimi psami:)
Gdyby ludzie potrafili sprzątać po swoich psach to nie było by problemu. Wychodząc z założenia że parki ma być miejscem rodzinnym, gdzie ludzie mogą przyjść na piknik i rozłożyć się z kocami, przepis jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam zamiaru zastanawiać się czy rozłożę koc w jakieś psiej kupie lub w niewielkiej odległości od niej i czy moje dziecko nie podniesie czasami tego czym karmisz swojego psa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...