Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

warto spieniężyć drobne ruchomości czy nie?

Utworzony przez viero, 20 maja 2015 o 17:34
witam, mam trochę różnych wartościowych i mniej drobnostek po rodzicach i dziadkach. dużo się czyta o jakichśtam bibelotach sprzed iluś lat, które są mega super wartościowe i nie wiem czy to teraz sprzedawać czy nie.. doradźcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
absolutnie nie! sprzedasz i co dalej? nic. ani to jakieś miliony żeby zrobić z nich użytek inwestycyjny ani też kilka groszy, żeby były zupełnie obojętne - trzymaj i pilnuj, a kiedyś na pewno będą miały większą wartość!
0
zależy co się ma na myśli mówiąc o drobnych ruchomościach? daewoo tico czy kolczyki?
0
figurki kogośtam monety i biżuteria.
0
nic gorszego niż numizmatyk z przypadku. człowieku doceń skarb jaki posiadasz i nie szalej na dzień dobry. poczytaj co i jak, a wtedy sam zrozumiesz o czym piszę. trzymaj to, zabezpiecz w kapsel + album/klaser. wyceń i szukaj dobrego zabezpieczenia domu ;) analogicznie z biżuterią, choć na tym się nie znam.
0
tak czytam i wygląda na to, że chyba faktycznie nie powinienem tego sprzedawać. ale jestem pewny, że takie zabezpieczenie domu to grubsza ilość pieniędzy pomimo, że nie miałem z tym nic wspólnego do tej pory i jakoś mi się to nie kalkuluje. może jakiś sejfik? ma ktoś i poleci?
0
sejfik to możesz sobie kupić jak chcesz przyszpanować. jeśli chodzi ci o prawdziwe zabezpieczenie przed kradzieżą przykładowo to poszukałbym lepszego rozwiązania.
0
ale jakie może być lepsze rozwiązanie? co miałbym z tym niby zrobić? zawsze mi się wydawało, że jak ktoś ma kosztowności to je wkłada do sejfu.
0
Jak to co? A o skrytkach bankowych słyszałeś? Patrz: wsadzasz to i wszystkie właściwie wątpliwości się rozwiązują -> bezpieczeństwo zapewnione  na 110%, cena nie wygórowana a wartość rośnie po swojemu.
0
~viero~ https://www.youtube.com/watch?v=3jmHfGUI6aw tak się właśnie otwiera sejfy :) ~Booster~ w pełni popieram! właściwie dla mnie najważniejszym byłby do tego argument sentymentalności. część ludzi kupi i będzie przechowywać dla zysku ale część przecież właśnie będzie przechowywać jak ja, coś co jest od lat w domu.
0
Pozostaje kwestia znalezienia skrytki, która będzie wolna. To dość oblegane rozwiązanie.
0
Szukaj nowych inicjatyw w tym kierunku, o jakim regionie rozmawiamy to może coś doradzę bo ostatnio miałem podobną rozkminę w bliskiej rodzinie w woj. podlaskim.
0
Siemiatycze czyli woj. podlaskie. Ale dojazd jakiś daleki nie wchodzi w grę, coś blisko chcę!
0
tak dobrze to nie ma. albo rezygnujesz albo dojeżdżasz bo najbliżej w Lublinie jest Twój Skarbiec. kolega dosłownie tydzień temu miał pilny wyjazd zagranicę i trzeba mu na szybko było takiego czegoś więc dowiadywał się dokładnie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: