Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyrazy współczucia dla żony i rodziców. Łączymy się w bólu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Amerykanie na te wojny wysyłają przeważnie dzieci emigranów,metysów,afrykańczyków .Polska upodobała sobie jak widać lubelszczyznę....dziwne?
0
~kolka~ napisał:
Amerykanie na te wojny wysyłają przeważnie dzieci emigranów,metysów,afrykańczyków .Polska upodobała sobie jak widać lubelszczyznę....dziwne?
A ja myślę, że bezrobocie na Lubelszczyżnie i miano najbiedniejszego regionu powoduje, że ojcowie i męzowie decyduja się na to ryzyko.
0
Aja się pytam tych co żądzo poco to wszystko żeby nasze wojsko ginęło za gówno wie co.Następna ofiara bezsensownej wojny splamiła wam ręce tępogłowi politycy.
0
Telewizja podaję, że będą kłopoty dla rodziny z powodu już zakończonego kontraktu i może to spowodować nie wypłacenie odszkodowania i kosztów pogrzebu. Według urzędników "zmarł za póżno". Teraz MON z szefem Klichem musi się postarać, by do tego nie dopuścić. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, i tak już się nacierpiały od 22 maja, kiedy to Artur został ranny w Afganistanie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: