Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek Dzień Bez Samochodu. Jedź za darmo MPK

Utworzony przez kamil, 21 września 2009 o 16:41 Powrót do artykułu
tym będziemy jeżdzić teraz : http://xracer.pl/index.php?ref=870
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja z tego skorzystam Co prawda bardziej ze zbiegu okoliczności, bo mam jutro kilka spraw do załatwienia w Lublinie, a mój samochód stoi u lakiernika, więc tak czy inaczej byłem na MPK skazany tyle że zaoszczędze te pare złotych które wydałbym na bilety
0
Szkoda tylko, że mało kto przejmie się tą akcją, którą popieram jak najbardziej. Jeden dzień bez tego szumu - to by musiało być coś wspaniałego.
0
tylko dlaczego pokazano zdjęcie deski rozdzielczej jakiegoś zaporożca czy trabanta?
0
Za darmo jest dla KIEROWCÓW (czyli prawdopodobnie dla właścicieli, skoro trzeba okazać dowód rejestracyjny a nie prawo jazdy); czyli: - jeśli masz samochód zarejestrowany na męża, to żona kasuje bilet, - jeśli jadąc do pracy odwozisz dziecko/żonę do szkoły/na zakupy, to dziecko/żona kasuje bilet... Mnie ta promocja nie przekonała.
0
w europie raz w miesiacu jest dzien bez samochodu kazdy jezdzi za darmo bez okazywania dowodow rejestracyjnych polska jest 100 lat za murzynami
0
pozorne akcje, kazdy jest przyzwyczajony do samochodu i tak juz zostanie chyba ze wynajdą coś fajniejszego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: