Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie jest Pan pierwszym i ostatnim okradzionym przez ZUS. Oprócz zdrowia życzę wytrwałości w walce. Ja po 2 latach machnąłem na nich ręką i od tej pory pracuję na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobisz jak nie będziesz mógł pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę podać dane mieszkańca Snopkowa chociaż do zabronione który będąc na rencie z powodu utraty prawej dłoni po kilku latach został wezwany do ZUS-U na komisję celem sprawdzenia czy czasem ręka nie ODROSŁA.lekarz z komisji zbaraniał zapomniał języka w gębie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tata uległ wypadkowi samochodowe w wyniku czego ma poskręcany kręgosłup i czeka go druga na to żeby wyciągnąć te śruby. Stanął na komisje lekarską gdzie lekarz orzecznik wydał decyzję całkowitej niezdolności do pracy, więc myśleliśmy że dostanie rentę, czekaliśmy.. czekaliśmy bo tym gnidom się nigdy nie spieszy zawsze mają czas .. nie dostał tej renty bo nie miał przepracowanych odpowiednich lat.. więc złożyliśmy wniosek w drodze indywidualnego przyznania o rentę przez prezesa ZUS!!!! Po jakimś długim czasie odpisali to samo ze nie ma lat pracy.... I zostaliśmy z niczym!!!!!!!! Wiec zadzwoniłam do tej cudnej instytucji i pytam się co w takiej sytuacji mamy zrobić jest orzeczenie o niezdolności całkowitej do pracy i nie dostał tata renty a Pani mi mówi że to orzeczenie to tak tylko dla niego i potrzebne do tego żeby stanąć na komisję a jak renty nie dostał no to może iść do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY TO K.... NIE SKANDAL W TYM P.......... PAŃSTWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WEŹ ŻYJ TU UCZCIWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno mówilem ze ZUS to pojeb...a instytucja a to nie pierwszy taki wypadek jaki znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci lekarze orzecznicy powinni też się w takim razie przekwalifikować na pracowników MPO bo to praca stworzona dla nich albo do pracy przy sprzątaniu kibli. Ich praca nijak ma się do rzetelności i obiektywnej oceny stanu osoby chorej. A kasa jaką za to biorą starczyłaby na kilkanaście rent dla naprawdę chorych. Opowiadam się za racjonalnym przyznawaniem rent ale te ewidentne przypadki powinny jednak dostać a nie ZUS udowadnia im że są zdrowi i zdolni do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobisz jak nie będziesz mógł pracować?
  Całe szczęście pozbierałem się na tyle że pewne prace mogę wykonywać. Jak nie będę w stanie to pójdę jak mi to powiedziała paniusia w ZUS - do MOPR po zapomogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest Pan pierwszym i ostatnim okradzionym przez ZUS. Oprócz zdrowia życzę wytrwałości w walce. Ja po 2 latach machnąłem na nich ręką i od tej pory pracuję na czarno.
Czyli jednak jesteś zdolny do pracy. ZUS miał rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę podać dane mieszkańca Snopkowa chociaż do zabronione który będąc na rencie z powodu utraty prawej dłoni po kilku latach został wezwany do ZUS-U na komisję celem sprawdzenia czy czasem ręka nie ODROSŁA.lekarz z komisji zbaraniał zapomniał języka w gębie!!!!!!!!
Przecież żeby przedłużyć rentę musiał przyjść na komisje. To oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak jesteś zdolny do pracy. ZUS miał rację!
  Po 5 latach walki z chorobą na chwilę obecną tak. Tylko jak długo organizm to wytrzyma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowników ZUSu trzeba przekwalifikować na lekarzy bo widać tam sami specjaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz nie będący orzecznikiem ZUS może nie znać kryteriów uznawania zdolności do pracy. Stanowiska biełych w rozmaitych sprawach różnią się od siebie, to nic dziwnego ani niezwykłego. Komuna nauczyła ludzi, ze im się "należy", postawy roszczeniowe są więc powszechne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowników ZUSu trzeba przekwalifikować na lekarzy bo widać tam sami specjaliści.
  Uzdrowiciele niczym Nowak od ręce które leczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać pijakom i dać ludziom krótzy na to zapracowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jeszcze lepiej. Przez 12 lat lekarze orzecznicy zus stwierdzali u mnie całkowitą niezdolność do pracy ze względu na chorobę genetyczną która się nie cofnie a jedynie będzie powoli pogłębiać. Prawie 3 lata temu stając na komisji lekarskiej zus z tymi samymi dokumentami potwierdzającymi chorobę otrzymałem częściową niezdolność do pracy skutkującą odebraniem mi najniższej renty. Walczę z nimi 2,5 roku w sądzie pracy. W maju sąd uznał że nie spełniam warunków do posiadania całkowitej niezdolności do pracy. złożyłem apelacje i czekam na termin rozprawy apelacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze gangi w Polsce to zus, us i pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobę która pobiera rentę i pracuje fizycznie a choroba jej w tym absolutnie nie przeszkadza. Dlaczego z takimi ludźmi zus nic nie zrobi tylko nie przyznaje swiadczen osobom naprawdę schorowanym i niezdolnym do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam jakim prawem ZUS pobiera ode mnie niemałą składke rentową skoro otrzymanie renty jest teraz praktycznie niemożliwe. A składka zamiast zmaleć to wzrosła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym w mówicie? Stając na pierwszą komisję do spraw emerytalno-rentowych byłem badany przez pANIĄ doktór filozofi przekwalifikowanej na lekarza orzecznika w ZUS . (0 oczywiście ZUS Lublin Zana )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeZUS MARYJA!, ale numer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...