Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele tańsze, bo sponsorowane

Utworzony przez vegeta, 20 lutego 2014 r. o 05:36 Powrót do artykułu
Ciekawe czy jak juz beda prawnikami i zglosi sie do nich potencjalny klient, to beda dla niego sponsorami (za swoje uslugi) czy beda zadali od niego gory kasy??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tez znajdują się kretyni którzy na to idą. I mówię tutaj o firmach przede wszystkim. Ale to do czasu :)
Dlaczego mowisz, że kretyni? Myslisz, że firmy decydując się na sponsoring nie wzięły pod uwagę wszystkich za i przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczam iż - ona (studentka) on (absolwent) prawa kanonicznego z takim podejściem robią brzydką delikatnie mówiąc wizytówkę dla KUL-u. Dla mądrej osoby słowo zazdrość nie istnieje. Z takim podejściem do prawa nie wróżę kariery prawniczej żadnej osobie, o której jest ten artykuł. Zresztą kanoniści to trochę inny rodzaj prawników. Co więcej, bohaterzy nie widzą, że autor artykułu jest całkowicie bezstronny, a tym samym pozostawił czytelnikowi miejsce na własne odczucia. Szczerze, to wydarzenie nie jest to warte uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?!  Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?! Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości. Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele.  Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję. Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy.  Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadli na pomysł, pomysł wypalił to czy są z KUL'u czy maja dziecko to jest nie istotne- wypisywanie ze to robi złą renome uczelni jest herezją fanatycznych pseudokatoli inaczej tego nie ujme. :huh:  Gratuluje pomysłu- zaproszenie dotarło także do mojej firmy jubilerskiej, pozytywnie zaswoczyła mnie frekwencja sponsorów. Big up :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAZDROŚĆ POLACZKI ZAZDROŚĆ, to przemawia przez Was. Szczęścia młodej parze i gratuluję pomysłu! :)
  Przeze mnie nie przemawia zazdrość. Może po prostu lepiej ten chłopak wziąłby się za robotę bo z tego co napisali w wyborczej to rok temu skończył studia i nie pracuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja im zazdroszcze.. zazdroszczę pomysłu, że na to nie wpadłam jednak życzę im dobrze i 3mam kciuki. wpadli na pomysł, dzwonią, piszą, załatwiają więc tak nie do końca wszystko za free, poza tym te loga różne się pojawią na wesele więc para młoda choć w centrum to też nie tak do końca w centrum zainteresowania. Czy z kUL czy z innej uczelni, kogo to obchodzi? każdy żyje swoim sumieniem nie cudzym, na KUL studiują różni ludzi, o różnych przekonaniach ważne by ogólnie się zgadzało z domeną uczelni ale spokojnie mamy wolność w różnych odmianach. Garatulacje pomysłu i po prostu powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są bardziej potrzebujący od nich....niech hieny wyciagną wnioski i nauczą sie honoru, od faceta który stracił żonę, a ich pięcioro dzieci mamę........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?!  Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?! Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości. Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele.  Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję. Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy.  Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.  
jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?!  Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?! Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości. Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele.  Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję. Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy.  Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.  
jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...