Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podziękujcie byłemu vice-prezydentowi Wojciechowskiemu, że macie w Lublinie zas...any pomnik Piłsudskiego siedzącego na zas...ranym koniu (wystarczy powiększyć załączone zdjęcie). A emeryci chodzą po Placu Litewskim i dokarmiają gołębie: chlebkiem, pierogami, kluseczkami, kaszką, ...   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to już sobie usiąść nie można, przecież oni nie niszczyli, oto wolny kraj, gdzie niedługo to nawet swobodnie pierdnąć nie dadzą
0
Brawo dla naszych Dzielnych Strażników Miejskich. Od razu poczułem się bezpieczniej. Przy okazji uprzejmie donoszę, że mój sąsiad Stanisław oparł się o ścianę kamienicy przy ul. Grodzkiej. Myślę, że jego też należałoby ukarać mandatem.   Z głębokiem poważaniem,   Kowalski
0
te golembie tez powinny dostac mandat za siedzenie na koniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Brawo -Strażnicy uzyskali środki na zapłatę za umycie tego brudnego pomnika, teraz winni dostać od władz miasta ścierki i brać się za robotę . Trochę dziwne  gdyż w tytule jest mowa  o dziewczynie , a zdjęcie z pięknym gołębiem i dwoma wronami na koniu .
0
Gołąbki wy moje,wszak jesteście symbolem pokoju,pokazujcie prawdę tak jak pokazujecie.Tylko więcej,więcej,więcej i więcej,aż zasłonicie swoimi kupami jego czapką.Koniowi głowę zostawcie,bo on nie winien że takiego na grzbiecie nosił.Bo to on jest pierwowzorem jaśnie państwa i głodowych wynagrodzeń dla faktycznie pracujących tak sprytnie do obecnych czasów skopiowanym.Niech żyje Walasa i Barcerek,owicz.
0
Nieobyczajny wybryk? W życiu bym takiego mandatu nie przyjął. Ciekawe jak Straż Wiejska argumentowałaby przed sądem. Że na pomnik wlazłem? Jaki pomnik? To tymczasowa instalacja, stojąca na ceracie a nie pomnik (bo na pomnik, przytomnie, nie zgodził się Konserwator Zabytków, więc i Kasztanka i Marszałek i cokół spoczywają na folii a nie na ziemi).
0
Podziękujcie byłemu vice-prezydentowi Wojciechowskiemu, że macie w Lublinie zas...any pomnik Piłsudskiego siedzącego na zas...ranym koniu (wystarczy powiększyć załączone zdjęcie). A emeryci chodzą po Placu Litewskim i dokarmiają gołębie: chlebkiem, pierogami, kluseczkami, kaszką, ...   
Lublin miastem obsranego pomnika !
0
Nieobyczajny wybryk? W życiu bym takiego mandatu nie przyjął. Ciekawe jak Straż Wiejska argumentowałaby przed sądem. Że na pomnik wlazłem? Jaki pomnik? To tymczasowa instalacja, stojąca na ceracie a nie pomnik (bo na pomnik, przytomnie, nie zgodził się Konserwator Zabytków, więc i Kasztanka i Marszałek i cokół spoczywają na folii a nie na ziemi).
  Ciekawe jak ty CIECIU argumentowałbyś przed sądem. Że wlazłeś na tymczasową instalację którą tylko 90% ciemnogrodzkiego społeczeństwa postrzega jako pomnik?
0
Kawki, kawki nie wrony...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: