Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weź udział w Akademickiej Drodze Krzyżowej

Utworzony przez oli, 12 marca 2010 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Wszystkich kościelnych pedofili i innych zboków wysłać na drogę krzyżową, a nie preferować zwykłem śmiertelnikowi, jak on i tak na co dzień ma krzyż pański.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
, a nie preferować zwykłem śmiertelnikowi,
ty znasz w ogóle pojęcie słowa preferować? Chciałeś po polskiemu napisać coś? nie wyszło....polska języka trudna języka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
Wszystkich kościelnych pedofili i innych zboków wysłać na drogę krzyżową, a nie preferować zwykłem śmiertelnikowi, jak on i tak na co dzień ma krzyż pański.
Szanowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Krzyżowa POprpwadzona przez T.W. Filozofa to jakaś nowa świecko-ubecka tradycja w POsoborowym Kościele Rzymsko-Katolickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
Wszystkich kościelnych pedofili i innych zboków wysłać na drogę krzyżową, a nie preferować zwykłem śmiertelnikowi, jak on i tak na co dzień ma krzyż pański.
Oj biedaku! Takie " mądrości " pisać to tylko podziwiać! Skąd tyle mądrości! Ze szkoły wątpię! Zgłoś się do lekarza po lekarstwo. Może ci pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„KOŃCZ WAŚĆ - WSTYDU OSZCZĘDŹ”: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nie pierwszy raz prowadzi nau(cz)kę dla kościoła uzurpującego sobie prawo nauczycielskiej roli kościoła. Jak to się ma w odniesieniu do rzeczywistości? Tak samo jak poziom intelektualny na KUL-awej i PAT-ologicznej alma mater z obowiązującym we wszystkiego typu KATolickich szkolach określeniem oddającym sedno POŻAL SIĘ BOŻE. Zachłanność kleru po roku 1980-tym sięga szczytu, a jest to szczyt głupoty . KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW proponuje zachłannemu Axcelencji lubelskiemu i pozostalym w Polsce i na świecie iscie prawdziwą Drogę Kalwaryjską – w Lublinie należy rozpocząć zgodnie z tradycją od KUL-awego Kościoła i zapier...niczać prosto do Abramowic – równie uświęconej tradycją dzielnicy. Na przedzie całego pochodu (KUL-awego) sam Najdostojniejszy... Miasteczko Akademickie będzie wolne od cichej zagłady, bo jako prorok KZ NSZZ SOLIDAROŚĆ ORGANISTÓW i ASC przepowiadał KUL-ejną reforme UMCSU, którego patronką ma zostać MARYJA KURIA – SKŁODOWSKA , a objawy są już takie, iż na Wydziale Artystycznym czarni wepchali swoje dewotki płci obojga serwujące Wydział Organów, Improwizacji i Muzyki Sakralnej . Efektem tego jest szalona propaganda KUL-awej i PAT-ologicznej Stolicy Mądrości z zerowym poziomem pod każdym względem. Od X- czasu lubelscy PALLOTYNI (al. Warszawska)zapier...niczają z digital bells „AVE MARIA” F. Schuberta (każdej niedzieli w południe) zawierające tylko PiSdziesiąt procent utworu (50%), który skomponował znany F. Schubert . W dobie głośnego ROKU CHOPINA wstydu nie brakuje, a to jest nie do pojęcia przez KUL-awą Stolicę Mądrości – nawet jak stanie przed Zwierciadłem Sprawiedliwosci. Jest to też już KAT-olicka Tradycja KUL-awa i PAT-ologiczna, bo: w latach 1980-tych KUL-awy ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami, a tych błędów niem widziały tęgie umysły KUL-awe. Minęło więcej niż 30 lat i doszło do głosu KUL-awe poKULenie szKULone w (o)błędach wia(g)ry Świętej – też należącej do tradycji. Tradycją też są publiczne występy Prymasa Polski (byłego, czyli już emeryta Glempa – ten to dawał czadu, aż dziw bierze, że nie dostał „Złotych Ust”!), a jego następca podtrzymuje niebieską tradycje opowiadając głupoty (TVP 13.II.2010 relacja ze Zjazdu Gnieźnieńskiego) na temat rodziny: biadolil obecny Prymas Polski ks. Bp. Henryk Muszyński , ze muzułmanie maja po kilkoro dzieci, a KAT-olicy wymierają! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pyta więc obecnego Prymasa dotkniętego Niebieską Skleroza: KTO NIE CHCIAŁ IN VITRO? Serwując jedynie znana kościołowi metodę „PENIS ANGELICUS”?, na której nie jeden pleban się przejechał dorabiając się potomstwa skrywanego niczym Jezus w Eucharystii ze śpiewem liturgicznym „Panis Angelicus” na ustach! Nie jest to jedyny przypadek Świętej Sklerozy, bo wielu duchownych zapomniał o SB-ckiej współpracy: nie pamiętal nawet sam Karol Wojtyła – Ojciec Święty Jan Paweł II, a przypomniał dopiero w 2009 r. IPN publikując SB-cką teczkę Karola Wojtyły (tuz przed Bożym Ciałem!). Nie pamiętał o tym fakcie sam emerytowany Prymas Polski ks. kard. Józef Glemp będący 2 x na liście Wildsteina; nie pamięta tez o tym fakcie obecny Prymas Polski ks. bp. Henryk Muszyński będący na SB-ckiej liście Wildsteina 4 x (słownie: CZTERY RAZY). I tu potwierdza się tradycja uświęcona droga krzyżowa z KUL-awego Kościoła do Abramowic, która poprowadzi tradycyjnie „FILOZOF”, a za Nim cała reszta. Kto nie wierzy niech sprawdzi i szybko się nawróci – z tym, że prosto do domu. A co można powiedzieć w samym Miasteczku Akademickim? Nic innego, że nawet sama Maryja Kuria – Skłodowska doczeka się nowego pomnika, na którym pukać się będzie w czoło – wykonają Go oczywiście 100denci z Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie - Sklodowskiej – niczym Szopkę 2009 r. I idealnie tu pasuje znany cytat: „KOŃCZ WAŚĆ - WSTYDU OSZCZĘDŹ” Jak widać pod boską opieką kościoła tradycja w narodzie nie ginie – jest to rzecz swięta! Z wdzięczności za rozbicie (pozorne) Związku (1982), wymrożone dzieci w 1994 r. i inne cuda. Więcej info po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) – czytać należy wpisy pod artykułami podpisane przez Związek. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TACA BĘDZIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWY napisał:
A TACA BĘDZIE?
Tym razem zaoszczędzisz. Jesteś niedoinformowany czy nieuważnie czytasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tym razem zaoszczędzisz. Jesteś niedoinformowany czy nieuważnie czytasz?
CMOKNIJ MNIE W UJA AŻ CI SIE ŁEB ZABUJA je***Y KLERZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYCH WSZYSTKICH Sku***SYNÓW DARMOZJADÓW DO ODŚNIEŻANIA ZAGONIĆ A NIE NA DROGE KRZYŻOWĄ ,DROGA KRZYŻOWA TO LUBELSKIE DROGI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos klera był taki sku***syn u mnie po kolędzie śmiał sie że mam panele na podłodze a on na plebani ma parkiet dębowy gdyby nie żona i dzieci wyjebał bym mu w pysk na dzieńdobry pier***one darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWY napisał:
CMOKNIJ MNIE W UJA AŻ CI SIE ŁEB ZABUJA je***Y KLERZE
NIE JESTEŚ GODZIEN CHAMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...