Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak, i każdy wpatrzony w te swoje tablety, smartfony itd a zwykłej komunikacji międzyLUDZKIEJ coraz mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne spodenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest ten Wi-Fi?. Kanar jakiś?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, i każdy wpatrzony w te swoje tablety, smartfony itd a zwykłej komunikacji międzyLUDZKIEJ coraz mniej...
A o czym tu rozmawiać, ostatnio w autobusie zagadnęła mnie kobieta w wieku ok 45-50lat, już po pięciu minutach okazało się, że jestem zdrajcą narodu bo nie głosowałem na Dudę. Żałuję, że zdjąłem wtedy słuchawki jak zaczęła poruszać ustami w moim kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powie mi, że marudzę ale po kiego mi ten internet skoro w tym mieście autobus jednej linii jeździ 2 razy na godzinę? I to w godzinach szczytu... A potem co roku afera "Jak przyciągnąć ludzi do komunikacji miejskiej?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast WiFi, wolałbym, żeby jeździły bardziej punktualnie, żeby przestały jeździć stadami (w ciągu 5 minut wszystkie autobusy, jadące z danego przystanku, następne stado za 14-20 min). Zamiast WiFi - sprawna klimatyzacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam panią ze zdjęcia:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze takie pytanie z ciekawości do pani rzecznik: Kiedy nastąpi zakup jakiegoś nowego taboru? Bo gdy ostatnio MPK zatrudniło rzeszę podwykonawców to miało to być "tymczasowo", ale od tamtej pory liczba wozów nie wzrosła (przez grzeczność nie będę liczył zakupu kolejnego zabytku do wyjazdu reprezentacyjnego). Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego nie rozpisano normalnego przetargu w sytuacji gdy mpk brakło wozów? Zamiast tego nasze bogate miasto wolało płacić mpk górę kasy za wykonywane kursy przez podwykonawców (któż rzecz jasna byli tańsi od mpk).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym tu rozmawiać, ostatnio w autobusie zagadnęła mnie kobieta w wieku ok 45-50lat, już po pięciu minutach okazało się, że jestem zdrajcą narodu bo nie głosowałem na Dudę. Żałuję, że zdjąłem wtedy słuchawki jak zaczęła poruszać ustami w moim kierunku.
  He he, a skąd wiedziała, że nie głosowałeś na Dudę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maruuuuuudyyy. Nigdy jeszcze nie było tak dobrego taboru w Lublinie. Wreszcie czysto i przyjemnie i nie ma wstydu jak ktoś odwiedza miasto. Można by rzec, że Europa w końcu nastała w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani że zdjęcia szuka WiFi :-) I widzicie, teraz WiFi znajdzie ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maruuuuuudyyy. Nigdy jeszcze nie było tak dobrego taboru w Lublinie. Wreszcie czysto i przyjemnie i nie ma wstydu jak ktoś odwiedza miasto. Można by rzec, że Europa w końcu nastała w naszym mieście.
  Ciekawe. Zwłaszcza na linii 39 po wakacjach. Same dezele. Już PKS ma lepsze. 8 po wakacjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. Zwłaszcza na linii 39 po wakacjach. Same dezele. Już PKS ma lepsze. 8 po wakacjach?
proponowałbym patrzeć na całokształt ,a całokształt PKS jest że go nie ma. bo jak ma lepsze skoro na badania techniczne przekłada opony by po badaniu technicznym  zamienić na stare. Taka prawda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie, ale dzięki Żukowi komunikacja miejska w Lublinie weszła na wyższy poziom. Jak sobie przypomnę autobusy jakie jeździły za Pruszona(otwarte w zimie drzwi, sople na kasownikach) to mi się robi zimno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie, ale dzięki Żukowi komunikacja miejska w Lublinie weszła na wyższy poziom. Jak sobie przypomnę autobusy jakie jeździły za Pruszona(otwarte w zimie drzwi, sople na kasownikach) to mi się robi zimno...
dokładnie .....strach sobie przypominać co było 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może MPK w końcu zacznie kupować autobusy bo te które posiadają już przestają się nadawać do jazdy. No i oczywiście 1 września z powrotem powitamy podwykonawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsze czasy to już internet wszędzie ,ale miłe że pojawia się również w miejskiej komunikacji . zawsze to coś na plus dla naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsze czasy to już internet wszędzie ,ale miłe że pojawia się również w miejskiej komunikacji . zawsze to coś na plus dla naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Opasiak, mam pytanie. Dla czego dopiero teraz ? Pański szef (co od jakiś 5 lat kupił cały JEDEN autobus i to nei nadajacy się do liniowego przewozu) obiecywał te WiFi przed wyborami że będzie do końca roku. Teraz odgrzewacie znowu kotleta, ale cóż tak to jest jak się ma parcie na szkło a firma upada w oczach. Bo co jest wart perzewoźnik bez własnych pojazdów, a te co ma ich średnia wieku wynosi ok. 20 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lokalnym patriotą, i prawda jest taka, że widać że komunikacja się rozwija. Zwłaszcza widać jak ktoś z rodziny z pozalublina mnie odwiedzi,bo ich komentarze nie pozostawiają złudzeń że jest dobrze. Życzę tylko żeby trend się nie zmienił i było tylko lepiej ładniej i jeszcze przyjemniej. Pozdrawiam wszystkich sceptycznych, może kiedyś docenią, a jak nie to i tak ich sceptycyzm mam nadzieję nie zatrzyma pięknego rozwoju jakby nie było naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...