Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo, ile zapłacimy za wywóz śmieci w Lublinie

Utworzony przez jkj, 20 grudnia 2012 r. o 20:05 Powrót do artykułu
podam przykład.wspólnota 16 rodzin-2 kontenery małe plus jeden segregowany.Segregowany odbierany co 2 tygodnie,pozostałe co tydzień. opłata wyniesie 512 zł.Czyli zabranie kontenera 64 zł.Z segregowanego to chyba jeszcze coś na surowcach zarabiają.W tej chwili płacimy 7 zł od osoby,rzekomo dlatego,że jest nas mało a kom -eko nie przyjeżdża specjalnie do nas ,tylko jedzie ciurkiem.50 metrów od naszych stoją kontenery sąsiedniej wspólnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie, co mnie obchodzą rodziny wielodzietne, po cholerę napieprzyli tyle dzieci, nie stać ich to niech nie robią, nie dajmy się, robią nas w balona, mamy za kogoś płacić, od osoby, jak kogoś stać na dzieci to i na ich utrzymanie a jak nie to się nie robi, proste jak wół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile jest wielodzietnych rodzin w Lublinie a ile pojedynczych oasob? a ile jest tych pośrodku? dlaczego to zawsze skrajne przypadki steruja ogółem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież prezydent musi opłacić utylizację wszystkich śmieci , czyli tych co grają na balu sylwestrowym na placu litewskim również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt zainteresowany a szczególnie radni nie zapoznają się z danymi opublikowanymi przez GUS czy WUS o odpadach komunalnych. Tam jest pokazane ile przeciętny "śmiertelnik" produkuje i jakich odpadów. Przeliczyć to za składowanie odpadów wychodzi ile powinniśmy płacić.A przecierz firmy utylizujące też zarabiają na tych odpadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapłacę tyle za cholerę, a co mnie obchodzą wielodzietne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość, że przez te wielodzietne nie mogę dostać pracy, bo gdyby było nas mniej to byłoby mniejsze bezrobocie, byłoby więcej pracy, a ci pracujący pracowaliby za godne wynagrodzenia nie tak jak teraz czyli za jałmużnę to jeszcze za to mam ja je finansować przy śmieciach, no nie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mnie obchodzą single???? jeszcze bykowe im doj.... niech mają ... za 20 lat to te dzieci na które teraz ta jada będą pracować na emerytury tych darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co mnie obchodzą single???? jeszcze bykowe im doj.... niech mają ... za 20 lat to te dzieci na które teraz ta jada będą pracować na emerytury tych darmozjadów
na swoja emeryturę odkładam z comiesięcznej pensji. Nikt pracować na mnie nie musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co mnie obchodzą single???? jeszcze bykowe im doj.... niech mają ... za 20 lat to te dzieci na które teraz ta jada będą pracować na emerytury tych darmozjadów
a co, narobiłeś dzieci i szukasz idiotów aby je ktoś inny utrzymywał, na emerytury każdy odkłada, znam wielodzietne z pokolenia na pokolenie zyjące z opieki spolecznej, z funduszu alimentacyjnego, tutaj kupę forsy wielodzietne dostają za darmo, to przez te wielodzietne mamy takie bezrobocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co mnie obchodzą single???? jeszcze bykowe im doj.... niech mają ... za 20 lat to te dzieci na które teraz ta jada będą pracować na emerytury tych darmozjadów
Single to nie tylko kawalerowie i panny - samotni to także emeryci z głodową emeryturą. Teraz płacę ok. 6 zł, a takich jak ja jest wielu. Tym co ustalają taką opłatę skończy się kadencja i wtedy ludzie im odpowiednio podziękują. A co mnie obchodzą wielodzietni - narobili dzieci to niech płacą. Dlaczego z mojej kieszeni trzeba im ciągle doklądać. Ja za swoje dzieci i na swoje dzieci płaciłam sama. Teraz kiedy odeszły z domu, mąż zmarł, ja zostałam sama - to mam jeszcze wspomagać dzieciorobów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam inną propozycje jak mamy dbać o wielodzietne to proponuję aby osoby tą kwotę przekraczającą średnią krajową mieli zabieranie i tą nadwyżką były opłacane śmieci przedszkola, wyżywienie książki, ogólnie utrzymanie rodzin wielodzietnych. Także radni , prezydent i inni rządzący niech dostaną średnią krajową a nadwyżką niech się podzielą z wielodzietnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Single to nie tylko kawalerowie i panny - samotni to także emeryci z głodową emeryturą. Teraz płacę ok. 6 zł, a takich jak ja jest wielu. Tym co ustalają taką opłatę skończy się kadencja i wtedy ludzie im odpowiednio podziękują. A co mnie obchodzą wielodzietni - narobili dzieci to niech płacą. Dlaczego z mojej kieszeni trzeba im ciągle doklądać. Ja za swoje dzieci i na swoje dzieci płaciłam sama. Teraz kiedy odeszły z domu, mąż zmarł, ja zostałam sama - to mam jeszcze wspomagać dzieciorobów.....
ano widzisz ala bo to jest tak że na Twoją emeryture pracyją teraz Twoje dzieci i jeśli Ty masz powiedzmy 2-3 dzie4ci to one sa w stanie na ta emeryturę zapracowac oczywiści jeśli wychowałas je w ten sposób i maja takie możliwości że pracuja w kraju a nie za granicą, a na emeryture twoich dzieci pracują a raczej beda pracować Twoi wnukowie oczywiście jesli masz wnuki. troche wiecej szacunku bym proponował dla ludzi , którzy zamiast nowego samochody, telewizora, lub innych artefaktów decyduja sie miec dziecko , lub kolejne dziecko...... to sa przyszłe składki podatki itp dla Was... nierozgarnięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie, jeszcze za to, że sama na swoją rodzinę i siebie pracuję i mnie państwo nie daje ani grosza to jeszcze mam patologię utrzymywać.Ja mogę mieć tyle dzieci na ile jestem w stanie je utrzymać a inni co, mają w poprzek i dla nich nie wynaleziono antykoncepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no.... Podoficerowie z wydziału prewencji zarabiają tak mało, że muszą grzebać po śmietnikach....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ano widzisz ala bo to jest tak że na Twoją emeryture pracyją teraz Twoje dzieci i jeśli Ty masz powiedzmy 2-3 dzie4ci to one sa w stanie na ta emeryturę zapracowac oczywiści jeśli wychowałas je w ten sposób i maja takie możliwości że pracuja w kraju a nie za granicą, a na emeryture twoich dzieci pracują a raczej beda pracować Twoi wnukowie oczywiście jesli masz wnuki. troche wiecej szacunku bym proponował dla ludzi , którzy zamiast nowego samochody, telewizora, lub innych artefaktów decyduja sie miec dziecko , lub kolejne dziecko...... to sa przyszłe składki podatki itp dla Was... nierozgarnięci
to są przyszłe osoby, które jak zechcą pracować to będą spieprzać z tego kraju, bo u nas to najlepiej mają się te rodziny co narobią dzieci i korzystają z wszelkiej darmowej pomocy od państwa, ty wiesz ile osób wyjechało i to własnie wyjechały te najlepsze, zaradne osoby, które sami sobie radzą, bez pomocy państwa, bez pomocy opłacania im śmieci, a ci co chcą pomocy to znaczy to są osoby u których d*** rządzi głową, bo jak nie stać mnie to nie robię kolejnego dziecka. I to są rodzice, którzy na samym starcie fundują swoim dzieciom biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie, z 6,45 zł teraz na 32 lub 44 zł. Brawo, toż to tylko pięć razy więcej, a śmieci tyle samo. Bardzo niefajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci to kasa, może zaczniemy pilnować ile wyrzucamy i czy nikt nam nie podrzuca śmieci! Wówczas możemy zająć stanowisko, albo niech spółdzielnie pilnują tego za nas, przecież spółdzielniom płacimy za porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
świetnie, z 6,45 zł teraz na 32 lub 44 zł. Brawo, toż to tylko pięć razy więcej, a śmieci tyle samo. Bardzo niefajnie.
przecież czym więcej śmieci to koszty winny być jeszcze mniejsze, ciekawie do czyjej kieszeni będzie szła ta nadwyżka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja mam inną propozycje jak mamy dbać o wielodzietne to proponuję aby osoby tą kwotę przekraczającą średnią krajową mieli zabieranie i tą nadwyżką były opłacane śmieci przedszkola, wyżywienie książki, ogólnie utrzymanie rodzin wielodzietnych. Także radni , prezydent i inni rządzący niech dostaną średnią krajową a nadwyżką niech się podzielą z wielodzietnymi. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1356034937' post='712191'] to są przyszłe osoby, które jak zechcą pracować to będą spieprzać z tego kraju, bo u nas to najlepiej mają się te rodziny co narobią dzieci i korzystają z wszelkiej darmowej pomocy od państwa, ty wiesz ile osób wyjechało i to własnie wyjechały te najlepsze, zaradne osoby, które sami sobie radzą, bez pomocy państwa, bez pomocy opłacania im śmieci, a ci co chcą pomocy to znaczy to są osoby u których d*** rządzi głową, bo jak nie stać mnie to nie robię kolejnego dziecka. I to są rodzice, którzy na samym starcie fundują swoim dzieciom biedę.
Patologia była jest i bedzie to nie jest kwestia tego czy ktoś zapłaci im za wywiezienie śmieci czy nie, nie jestem w stanie stwierdzic czy dziecko które wychowuje sie w takiej rodzinie tez takowym bedzie ( choc oczywiście sa na to duże szanse) ..a zamiast biadolic radze wam ...idzcie i rozmnażajcie sie:) przekazujcie swoje idealne geny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...