Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadukt na lotnisko Lublin wciąż zamknięty

Utworzony przez gryzli, 4 stycznia 2013 r. o 10:08 Powrót do artykułu
a po ch**j tam ekrany? Co tam jakiś ruch tranzytowy się odbywa przez środek osiedla? Dajcie spokój z tymi ekranami. Polska to kraj gdzie oszpeca się krajobraz na każdym kroku. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o który wiadukt chodzi ten nad s17 czy nad torami na lotnisko w swidniku i moze jakies zdjecia na ten temat dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do niedawna myślałem, że tzw."ekrany" to samo dobro -że mieszkańcy obok trasy mają ciszej mieszkać, że boczny wiatr nie nosi autem, itp. Ale poważną wadę zauważyłem jadąc kilka dni temu w mroźny poranek nową trasą z Lublina do Piask. Zauważyłem, że zimą prawie cała jezdnia dla jadących z Lublina do Piask prawie cały dzień jest w chłodzie -nie dociera słonko do jezdni i przez to jest ślisko. Szosa w chłodzie cały dzień zimą to bardzo złe zjawisko -przez wiele lat tego doświadczałem jeżdżąc na trasie Bełżec -Jarosław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
a o który wiadukt chodzi ten nad s17 czy nad torami na lotnisko w swidniku i moze jakies zdjecia na ten temat dziekuje
Najszybszy dojazd do lotniska ul. Mełgiewską i drogą wojewódzką nr 822 miał być otwarty 1 grudnia, ale wciąż nie ma pozwolenia na użytkowanie wiaduktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nowa piękna ulica łącząca spóldzielczości pracy z choinami nie jest otwarta ? czyżby tez nie było ekranów czy byc może ten który ma byc na pompie otwarciowej jest na nartach ? a policja tymczasem łapie tych którzy postanowili nie czekac na chrzciny biskupie nowej ulicy ... BRAWO i DZIĘKUJE...A MIAŁO BYĆ DLA LUDZI A JEST JAK ZWYKLE - NA POKAZ. radar102
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kiego H*** tam te ekrany??!! toz to takie straszydło bedzie ze ja pie****, masakra... ja nie wiem chyba trzeba jakas akcje obywatelska zorganizowac bo to szok poprostu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Jeszcze do niedawna myślałem, że tzw."ekrany" to samo dobro -że mieszkańcy obok trasy mają ciszej mieszkać, że boczny wiatr nie nosi autem, itp. Ale poważną wadę zauważyłem jadąc kilka dni temu w mroźny poranek nową trasą z Lublina do Piask. Zauważyłem, że zimą prawie cała jezdnia dla jadących z Lublina do Piask prawie cały dzień jest w chłodzie -nie dociera słonko do jezdni i przez to jest ślisko. Szosa w chłodzie cały dzień zimą to bardzo złe zjawisko -przez wiele lat tego doświadczałem jeżdżąc na trasie Bełżec -Jarosław.
Masz trafne spostrzeżenia ale niepełne i twój osąd jest "krzywy"...! Ekrany (ok 9% całej inwestycji) powodują ze śnieg nie jest nawiewany na drogę i w zaciszu jest cieplej... A mieszkańcy mają ciszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Masz trafne spostrzeżenia ale niepełne i twój osąd jest "krzywy"...! Ekrany (ok 9% całej inwestycji) powodują ze śnieg nie jest nawiewany na drogę i w zaciszu jest cieplej... A mieszkańcy mają ciszę! [/quote] [quote name='krzoy' timestamp='1357305777' post='716424'] Masz trafne spostrzeżenia ale niepełne i twój osąd jest "krzywy"...! Ekrany (ok 9% całej inwestycji) powodują ze śnieg nie jest nawiewany na drogę i w zaciszu jest cieplej... A mieszkańcy mają ciszę!
O nawiewaniu śniegu to akurat wiem i nie musisz mnie "uświadamiać" -tu chodzi mi o szron na asfalcie spowodowany mrozem lub długo zalegający lód po zamarzaniu deszczu -a to wszystko w cieniu ekranów! Teraz jasne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...