Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niemożliwe !!! W solidaruchowej najjaśnieszej pomrocznej są jacyś dłużnicy ?;-))) Przecież ją namaścił pewien świ- RNIETY, i od tego czasu same cuda, same cuda...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że to efekt eksmisji. Ludzie mają pieniądze i mają możliwość ich zdobywania tylko liczą na drapane. Bat nad głową mobilizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe !!! W solidaruchowej najjaśnieszej pomrocznej są jacyś dłużnicy ?;-))) Przecież ją namaścił pewien świ- RNIETY, i od tego czasu same cuda, same cuda...;-)))
Człowieku, nie jestem w stanie zrozumieć co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, nie jestem w stanie zrozumieć co napisałeś.
Napisałem ,że pewien jegomość domagał się o zstąpienie ducha na tę ziemię,  aby odmienił marne życie jej mieszkańców !!! Owszem,  odmienił je jednostkom kosztem milionów !!! A demokracja mówi dokładnie o czymś innym, to milionom miało się poprawić. Jest to sarkazm, bo napisałem ironicznie o obecnej rzeczywistości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...