Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładny gest i przykład dla innych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe tylko ile w tym prawdy... Zapytajmy Hospicjum.
0
tia, zajebisty. Gdyby nie wyszło na jaw, dalej by skrobał. Całe peeselowskie kolesiostwo.
0
Chamscy trochę jesteście. Ja jestem absolutnym przeciwnikiem PSLu ale za ten gest wielki szacun. Sosnowski pokazał, że można mieć kasę i klasę jednocześnie, bo zazwyczaj ludziom z kasą klasy właśnie brakuje...
0
Jak już kiedyś przez RIO musiał oddawać kasę za pobraną po raz drugi nagrodę jubileuszową, to teraz woli chuchać na zimne
0
Bazon napisał:
Jak już kiedyś przez RIO musiał oddawać kasę za pobraną po raz drugi nagrodę jubileuszową, to teraz woli chuchać na zimne
Jak widać wyciągnął wnioski, że czasami warto zrobić coś dobrego dla innych. Gest godny naśladowania.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: