Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wie ktos jak to jest z tymi nowymi Ursusami? Słyszałem że to jakieś skośnookie wykupiły marke URSUS i poza nią w tym ciągniku nie ma już nic co było by wspólne dla konstrukcji dawnej marki. Gdy teraz oglądałem ten reportaż w oczy rucił mi sie Perkins - no chyba ze ta firma również jest w chińskich rękach. Jak to jest z nowym URSUSEM?
  szkoda, że skośnookie nie wykupiły pieprzonych solidaruchów z lat 80 razem z bolkiem, dali by im ryżu i wuj, jakoś by przeżyli   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ten kaszubski żyd razem z tym czerwono-konfidenckim bydłem musi natychmiast odejść !!!!
        kaszubski żyd i nosi święty wizerunek, to do wuja komu mamy teraz ufa, by wuj trafił tych katolików,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bałwanie Ursus nie powstał za komuny, nieźle ci czerwona zaraza wyprała mózg
        ursus, nie ursus, ale tam produkowane pod inną nazwą, h** mnie obchodzi jaka nazwa, ale to były traktory, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...