Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I zaczyna się zamiana stołków z przechowalni dla kolesi LPEC, MPK... czekamy na MPWiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się stolkami obdarowujecie a tu Lublin stracił najważniejsza od 20 lat inwestycje bo Oszust Grabarczyk nie dotrzymał słowa i pokazał ze dla oszusta Tuska Polska kończy się na Wisle !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G. Siemiński za-cą prezydenta. O mój Boże. Jesli ktoś go znał wcześniej to wie jaka to tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jeszcze nie został prezydentem a już stracił kasę na obwodnicę Lublina i trasę do Warszawy !!! rekordzista nieudacznik - jeszcze lepszy od Wasilewskiego niemroty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinowski, były dyrektor Cukrowni Lublin zlikwidowanej za Żuka ma ciepłą posadkę. Ręka rękę myje, kruk krukowi oka nie wykole a kolega koledze pomoże. I tak się toczy ten lubelski biznes a ludziom się żyje dostatnio. Ale nie, tfu, co ja mówię, to na pewno czysty przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło napisał:
Żuk jeszcze nie został prezydentem a już stracił kasę na obwodnicę Lublina i trasę do Warszawy !!! rekordzista nieudacznik - jeszcze lepszy od Wasilewskiego niemroty....
Pisiory już naprawdę tylko do Abramowic się nadają. Jak można zarzucać winę nowemu prezydentowi za rzeczy które stały się przed nim? O zgrozo, co Ci ludzie robią wam z mózgów za papkę. A co do tematu stołków, dlatego od zawsze jestem za tym by wszystkie firmy miały "EKONOMICZNYCH" prezesów i dyrektorów, którzy dostali pracę za swoje umiejętności i doświadczenie, a nie za to w której partii są. I przez taką Polskę właśnie wypływają pieniądzę do ich kieszeni. Bo skoro będzie w Radzie miasta, to sobie ustali fajne rzeczy na temat swojej firmy i tak w kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Siemiński,oo o o zzzzgrozzzzzoooooo!!!!!!W ITD piastował stanowisko,w MPK piastował,w ratuszu też będzie piastował.Ma cholerne poparcie (czyt.plecy)a inicjatywy nic.Mamisynek z wyżelowanymi włoskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło napisał:
Żuk jeszcze nie został prezydentem a już stracił kasę na obwodnicę Lublina i trasę do Warszawy !!! rekordzista nieudacznik - jeszcze lepszy od Wasilewskiego niemroty....
Za to odpowiada wojewoda i marszałek województwa. I prezes lubelskiego oddziału GDDKiA, który od lat z powodzeniem utrzymuje się na stołku (tylko tyle i aż tyle).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna rada na to wszystko utworzenie obywatelskiego stowarzyszenia i przejęcie władzy od tych cwaniaków co Wy na to???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dowiedzieliśmy się nieoficjalnie" hihi chyba przeczytaliśmy w Nowym Tygodniu. Kupiłem te gazete w poniedziałek on tam ta informacja już była ;-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Pisiory już naprawdę tylko do Abramowic się nadają. Jak można zarzucać winę nowemu prezydentowi za rzeczy które stały się przed nim? O zgrozo, co Ci ludzie robią wam z mózgów za papkę. A co do tematu stołków, dlatego od zawsze jestem za tym by wszystkie firmy miały "EKONOMICZNYCH" prezesów i dyrektorów, którzy dostali pracę za swoje umiejętności i doświadczenie, a nie za to w której partii są. I przez taką Polskę właśnie wypływają pieniądzę do ich kieszeni. Bo skoro będzie w Radzie miasta, to sobie ustali fajne rzeczy na temat swojej firmy i tak w kółko.
MPK- wzór gospodarności :D:D hehhehe, o jakiej ty "ekonomii" mówisz?? łatwo prowadzić biznes gdy jest sie monopolistycznym molochem z dotacjami państwowymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Rafał' timestamp='1292308988' post='405184'] Pisiory już naprawdę tylko do Abramowic się nadają. Jak można zarzucać winę nowemu prezydentowi za rzeczy które stały się przed nim? O zgrozo, co Ci ludzie robią wam z mózgów za papkę. Kolego, a skąd się wziął pan Zuk? Z kosmosu? Bo mi sie wydaje, ze byla WICEprezydentem.. Jak komus robia papke z mozgu, to chyba Tobie panowie z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSDZIELEC I DROGI,JA P....,PORAŻKA,JESZCZE WIĘKSZA BĘDZIE JAK ZA FICa NIEROBA!!!NO ŻUczek TO TERAZ CZAS NA BONUSY NA ŚWIĘTA I PODWYŻKI "NISKICH" UPOSAŻEŃ PO 50 %,CHA,CHA!!!LUBLIN;MIASTO DENNYCH WŁODARZY I PRZEGRANYCH SZANS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy koledzy głosujący na PO -siegnijcie do gazet z przed kilku dni i zapytajcie co z S17 i obwodnica Lublina-bo zdaje sie ze min. Grabarczyk was oszukał przyjezdzajac do Lublina miesiac temu.....oszukał nas i oszukal was wsystkich mkieszkanców dumnej Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ujadające pieski z PO wezcie sie do pracy-macie wicewojewode, marszalka, prezydenta, zastepce prezydenta. Budujcie drogi nie róbcie polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie uznanie dla Pana Prezydenta!Nie wiem tylko czy Lubelszczyzna zasługuje na Kogoś tak światłego?!Czas pokaże-chociaż wynik wyborczy pokazuje ,że coraz więcej jest tam rozsądnych ludzi............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koalicje PO są zadziwiające, z PSL,PiS a niedługo pewnie z PJN, nie głosowałam na kandydata PiS a na Żuka z PO i to jest moje ostatnie głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło napisał:
Żuk jeszcze nie został prezydentem a już stracił kasę na obwodnicę Lublina i trasę do Warszawy !!! rekordzista nieudacznik - jeszcze lepszy od Wasilewskiego niemroty....
A NOWE PODWYŻKI CZYNSZÓW JUŻ PAŃSTWO DOSTALIŚCIE? OT GDZIE WAS MAJĄ WŁODARZE Z RADY MIASTA I TEN WASZ UKOCHANY ŻUK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy znów stukają peny pochwalne tym razem Żuk bo Wasyla już nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dzięki temu miasto ma tak funkjonować jak MPK to pora kończyć lotnisko i odlatywać. Żuk jeszcze się na nim przejedzie. Czym gorzej miasta tym lepiej bo za 4 lata weźmiemy wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...