Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wichura w Lublinie, burze w regionie. Drzewo spadło na autobus. 200 interwencji (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 16:35 Powrót do artykułu
niektórzy sa zdziwieni ze burza przeszla nad lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na plac KACZYNSKIEGTOZ TOZ TO SWIETE MIEJSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty z kod-u na dole, ilu uchodźców przyjmiesz pod swój dach obrońco demokracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Kaczyńskiego - k......a jakich ja czasów dozylem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja P... plac Kaczyńskiego? A gdzie to jest cóż to za święty skrawek ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu ile ty Polaków ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie z siedmiu, a co chcesz się dołączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że na mercedesa a nie na autosana... bo wtedy by mogło wlecieć do środka wraz z dachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powalone są też drzewa w parku bronowice, w tym kilka leży na ulicy sąsiadującej z parkiem, widziałem też wyrwane z korzeniami wielkie drzewo w okolicy Mostu Kultury przy Bystrzycy, dobrze że rosło na terenie zieleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muszę bo co roku przyjmujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknieta jest elektryczna I topolowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są moderatorzy Dziennika Wschodniego(jeśli są takowi)skoro pozwalają sobie wklejać za friko jakąś reklame kolejnego fantastycznego płynu na porost włosów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam. Pokropiło trochę, zagrzmiało ze dwa razy i lekki wiaterek, jak to podczas letniej burzy. A tu już wszyscy wietrzą Armagedon. Słońce wylazło, podsuszyło wszystko i znowu jest cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak na pomorzu wieje,aż strach wyjsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa ucierpiała, ale do wtorku dacie radę odbudować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciunio Wiele domów jest bez dachów, wiele drzew połamanych są okropne straty a TY mówisz o delikatnej burzy, szkoda że tobie ta delikatna burza nie zerwała dachu lub nie zwaliła drzewa na dom inaczej bys wtedy mówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny argument za wycięciem drzew w mieście, zanim kogoś zabiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejny argument za wycięciem drzew w mieście, zanim kogoś zabiją." - czyli idąc Twoją logiką, gdy pijany kierowca spowoduje wypadek, to kolejny argument, by ich zabić? A gdy ktoś zatruje się pizzą, to kolejny argument by zamknąć wszystkie pizzerie w mieście? Gratuluję pomysłowości! Kup sobie pole i je wybetonuj! Ja chcę żyć w zielonym mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz mieć zielono to się na wioskę wyprowadź. W mieście nie ma miejsca na duże drzewa, zwłaszcza przy drogach. Taka prawda. Stwarzają za duże zagrożenie. Do tegomróżne syfy z nich lecą, ptaki paskudzą chodniki i samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa w mieście powinny być podcinane i niskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...