Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wideo-czat z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem (oglądaj na żywo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2016 r. o 11:20 Powrót do artykułu
chyba o dźwięku zapomnieliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak dzwieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nic nie słychać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co Żuk gada ma taką wartość że dźwięk jest zbędny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry wywiad, Żuk odpowiadał rzeczowo na wszystkie pytania, nawet te najcięższe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"RAZEM OBROBIMY POLSKĘ!" - don schetino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy wywiad i Żuk dobrze wypadł ale technicznie kiepsko to wyszło. Tutaj nie było dźwięku a na stronie FB strasznie cięło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczek jak zwykle świetnie przygotowany. Ciężko go złapać na niewiedzy w danym temacie. I to mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawy wywiad i Żuk dobrze wypadł ale technicznie kiepsko to wyszło. Tutaj nie było dźwięku a na stronie FB strasznie cięło.
Potwierdzam, choć z mojej obserwacji wynikło, że trzeba było włączyć dźwięk na FB, żeby tutaj na stronie był. Jeśli ktoś miał wyłączony dźwięk na FB to i tutaj na stronie było głucho. Więc to prawdopodobnie jedno licho czy tutaj słuchałeś czy na FB bo był to jeden i ten sam stream, fatalnej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z inwestorem będziemy realizować"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk odpowiadał na pytania które były chyba wcześniej były przekazane. Moje pytania w ogóle nie były zadane a też były ważne, choć może mniej wygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie dzwiek byl spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeżeli znał pytania wcześniej, to trzeba przyznać że odrobił lekcje i się przygotował. Nie jestem jego sympatykiem, ale jednak ma gość poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, żeby znał pytania wcześniej. Jest po prostu kompetentny, Ma wiedzę więc nie wygłasza ogólnikowych oklepanych komunikatów tylko rzeczowo odpowiada na pytania. Ja niezmiennie odnoszę wrażenie, że Żuk żyje tym co robi, oddał się rządzeniu miastem w 110%. I biorąc pod uwagę to co robili a raczej to czego nie robili jego poprzednicy, jego rządy to pasmo mniejszych i większych ale jednak sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybeton napisał:
"Z inwestorem będziemy realizować"
I co w tym dziwnego? Działka należy do prywatnej firmy, która chce budować bloki na części terenu, miasto chce zagospodarowania terenów zielonych i udostępnienia go ludziom więc jakby nie patrzeć "będą realizować".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znał wcześniej pytania i udawał mądrego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN żuk zdaje się nie był na Górkach Czechowskich. A jeśli był to pytam w którym miejscu. Bo tezy które wygłosił mają się NIJAK do rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...