Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aniuta napisał:
Ot bohater !
POzdrawiam młodzież lubelską (?) z "Palikut Jugend". Naprawdę ze swoim furerem jesteście przyszłością "nasiej" PO-lszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny napisał:
dla rozwscieczonych zwolennikow rydzowatego diabla w sutannie tudziez wszelkiej masci PiS-iorow, wierszyk ten dedykuje...... Rzekł Jarek raz do Bronka, który cicho siedział: "Szkoda, że krótko śpiewasz". Bronek odpowiedział: "Co mi dała natura, wypełniam to wiernie. Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie".
Kapela znad Baryczy Ref. A my kochamy MOHEROWE BERETY Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają, To dumne damy i mądre kobiety, Co swą rodzinę i swój polski dom kochają! My uwielbiamy BERETY MOHEROWE Za ich odwagę i życie dla Kościoła, I całujemy z szacunkiem siwą głowę, Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA! Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska, I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni, Drwiące uśmiechy i ta złość aż w oczach błyska,lecz ten się śmieje, kto śmieje się ostatni! Oni nie wiedzą, kim była moja matka, I ile dzieci w swym życiu wychowała, Dla nich Ojczyzna to jest “tania jatka”, A główka z mózgiem pod BERET jest za mała! Nie ma szacunku dziś dla siwej głowy, Można ją opluć przy byle okazji, Bo człowiek ma być młody, piękny, zdrowy, A starszą generację poddać eutanazji! Lecz ja na szczęście inaczej trochę myślę, Żyję dla Boga, dla ludzi bez defektu, A tych “życzliwych” to w takie miejsce wyślę, Gdzie z głowy wyparuje nadmiar intelektu! Ja dziś dziękuję moja Mamo Ci za wszystko, Za Twoje serce, za Twą miłość, Twoją WIARĘ, Bo Twoje serce biło dla mnie zawsze blisko, Całuję ręce Twoje mocno spracowane. Ty do Maryi się modliłaś najgoręcej, Mówiłaś BÓG jest najważniejszy na tym świecie, Dziś Mamo kocham Ciebie jeszcze więcej, Za to, że chodzisz w MOHEROWYM BERECIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...