Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej autobusów pojedzie z Lublina do Warszawy

Utworzony przez Gebels, 5 grudnia 2011 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Jestem stałym bywalcem tej firmy na trasie Lublin Wawa i Wawa Gdańsk i powiem tak porównując PKP a tą firmę z lekkością mogę polecić PolskiBus. Cena komfort ( naturalnie też jest uciążliwa podróż przez tyle godzin ale wiemy że będziemy na czas). Kolejna sprawa wyposażenie (internet, prąd np dla laptopów toaleta) proszę porównać toalety w PKP wiec można się zdrowo przestraszyć wchodząc do toalety w pociągu < tutaj w autobusie czystko milo komfortowo. I również cena. Z mojej strony jest wiec warta polecenia ta firma i ciesze się iż bedzie jescze wiecej połączeń. Jedyna uciążliwa sprawa to czekanie na utokar w Warszawie od 14:00 do 15:30 zima zimno wiec jedyny minus, ale jest nowe biuro wiec myślę że jest możliwość przeczekania w srodku pozdrawiam i polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu, pierdu...pozyjemy zobaczymy czy warto....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PolskiBus puszcza swoje nowe kursy, a od 19 grudnia PKP Intercity za sprawą Sławka Nowaka wprowadza obowiązkowe miejscówki za piątala w kilku TLK, m. in. do Szczecina (Gałczyński), bo nie potrafią oszacować liczby podróżujących. Brawa dla interowskiej biurwy i betonu. w te Święta bardzo dużo ludzi poucieka do busów albo wybierze InterRegio. Żal d...ę ściska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kolega inżynier może mieć rację. Wyjaśniają na stronie PKP IC , że to tylko pilotażowo te miejscówki , ale rzeczywiście - hasło : REZERWACJA OBOWIĄZKOWA może niejednego człowieka , niebędącego miłośnikiem kolei przestraszyć i w ten sposób z dobrych pociągów wykreuje się muchowozy. Zamiast księżycowych pomysłów z miejscówkami , lepiej nie blokować rewizji wagonów , tylko robić te rewizje na czas . To bzdura , co swego czasu powiedział prezes PKP IC , Grzegorz Mędza , jakoby 1500 wagonów wystarczyło na całą ofertę PKP IC. Na całą ofertę , by była na godziwym poziomie , potrzeba około 3 000 czynnych wagonów pasażerskich. To umożliwi nie tylko rezygnację z miejscówek na całości pociągów TLK , ale też coś , na co PKP IC jeszcze się nie odważyła - falę reaktywacji. Na razie temu przewoźnikowi zdarzyły się pojedyncze reaktywacje... Maciek z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję pociągu do "stolycy" co godzinę-czyli tak jak było jeszcze w latach 90-tych. Dlaczego może być normalnie na kolei między Łodzią, a Warszawą, a do Lublina (lub z powrotem) bardzo trudno dojechać pociągiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...