Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej kamer monitoringu w Lublinie. Sprawdź lokalizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2016 r. o 23:40 Powrót do artykułu
Monitoring to dobra sprawa powinien być na osiedlach mnie dzisiaj dwóch zaatakowało ale gaz mnie uratował. Niestety komórki nie miałem przy sobie, tak by jeszcze policje na karku mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka CCTV jest potrzebna, ponieważ staliśmy się ponownie Alternatywnym Centrum Kultury Polskiej, Lublin Miasto Inspiracji dzięki bardzo szerokiemu wsparciu dla sektora kultury stał się silną marką w kraju, a Lubelskie labelem, któremu nie jest daleko do ekolabelingu, przeczuwam, że przy obserwacji obecnej średnio-korzystnej sytuacji kraju, to w kolejnej strategii nacisk z dzisiejszej "Otwartości" może i powinien zostać przesunięty w stronę "Globalności". Której znaczną częścią jest Otwartość. Mamy ten Renesans świadomości, że za Lubellą i Perłą stoi szerszy i głębszy przekaz kulturowy, stoją kozy. Dzisiaj równocześnie z artystami płyną do nas też turyści, i również wszelkie zagrożenia wynikające z rozwoju turystyki. Ten system czasem osacza, czasem pomaga. Inna kwestia, że to już tylko w Lublinie, Zielonej Górze i Cieszynie są studenci, może któreś siksy zechcą poskakać po słupkach świetlnych? Do tego te kamery to powinno być preludium filmówki! Z innej strony, dzięki TVP i Januszowi Traczowi, cały kraj przywykł do tego, że Lublin w skali kraju może sobie pozwolić aby grać takie mroczne nietransparentne polskie a nieczyste miasta... To i każda rozsądnie umiesszczona kamera cieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani siku zrobić, ani bara bara, bo zaraz się będzie gwiazdą jutuba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się prosi sklep monopolowy ul Ponikwoda i Koryznowej. Bo tam patologia i pijaństwo w rozkwicie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...