Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahahaha, zamiast zmniejszyć bo za dużo to jeszcze zwiększają.... brawo qrka, zacznijcie oszczędności od siebie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli takie oszczędzanie na najbiedniejszych a bogatym jeszcze dodajemy. Super Tusek niech zacznie oszczędności od swoich pracowników i siebie, niech zostawią sobie po 900zł na miesiąc i utrzymają rodzinę, niech pracuje i do 100lat w takich warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba podnieść wiek emerytalny aby murzynki tyrały na tą bandę nierobów. Sto lat....sto lat.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszystko miało iść na kolej aby śię bezpieczniej podróżowało,to KOMUCHY POdzieliły POmiędzy siebie,a przecież nie o TAKE polske walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierają Domom Pomocy Społecznej gdzie przebywają osoby niepełnosprawne umysłowo,niesamodzielne,wymagające ciągłej opieki.Ograbiają szpitale z personelu medycznego, zamykają szkoły,budują buble zamiast dróg.Gdzie katastrofa goni katastrofę a kraj nierządem i nieładem stoi. A CI ZA TAKĄ PRACĘ SIEBIE NAGRADZAJĄ. Nie ma jak PO/osłem w RP być i na cudzy rachunek wyśmienicie żyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk dla mnie mogą sobie podniesc nawet o 100% tylko zapewnijcie mojej rodzinie godne życie i pracę a nie wegetację!!! Jak życ Panie TUSK, jak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny na 100%, że tak śmiało mówiąc to 40% z ryczałtu na prowadzenie biur to parlamentarzyści sobie zagarniają( są to; paliwo , kwiaty, telefony, usługi gastronomiczne itp.) ale proszę jeszce zauważyć ,że to są pieniądze nieopodatkowane i do żadnego dochodu sie nie wliczają. Ich praca w biurze jest totalnie znikoma , mają gdzieś interesantów. Wiem co mówię kiedyś współpracowałem z tą instytucją. Dziwię się że to co robią parlamentarzyści jest robione pod płaszczykiem litery prawa a wszyscy mówia,że tak nie można .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o TAKE POLSKE walczyłem,żeby jedne komuchy w tym kraju waliły nagrody po 500,600 850 mln innym komuchom,a ci z kolei odpalali im działe 30,45,procentową za przysługę kosztem nas WSZYSTKICH POLAKÓW. ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
A to wszystko miało iść na kolej aby śię bezpieczniej podróżowało,to KOMUCHY POdzieliły POmiędzy siebie,a przecież nie o TAKE polske walczyłem.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć o jaką POLSKĘ "walczył" Bolek no musisz się postarać o książkę Henryka Pająka pt. "Piąty Rozbiór Polski".Tam obejrzyj sobie (i pokaż swoim wnukom) ilustracje po stronie 151. Kiedy przeczytasz i obejrzysz to się zorientujesz,że Matka Boska wpięta w pewną klapę,pewnego garnituru, nie jeden raz przeżywała ukrzyżowanie -nie tylko ukrzyżowanie swojego syna ale i ukrzyżowanie prawdy ,oraz suwerenności jej Jasnogórskiego Królestwa. Kiedy Mazowiecki otworzył bramy grubej krechy to niczym z Konia Trojańskiego wylazła zza niej ta przefarbowana,z upiększonymi życiorysami plaga,która nie tracąc czasu ,niczym głodna ośmiornica czy wąż dusiciel dopadła duszę Państwa Polskiego i do dzisiaj ją trawi....aż do upadku.Trzewia się wywracają kiedy przychodzi słuchać tych kłamstw, kiedy przed oczy wsadzają ci Panteon tych,którzy nie tak dawno ubrani w mundury żydobolszewii tracili na stryczkach najlepszych synów naszego Narodu.Dzisiaj w "nagrodę" ci sami ludzie ubrani w ramki ,w roli ikon mają nam na ścianach zastąpić prawdę krzyża. Nie dziw się tedy,że z potem uzyskany grosz nie idzie na potrzeby Państwa Polskiego ale do lichwiarskiej kieszeni nic nie wartych karierowiczów zwanych POosłami. To im dedykuję ten hymn o właściwej do sytuacji treści Marsz marsz Dąbrowski ale do Bruseli Bo Polska sprzedana-Polskę diabli wzięli Krzyże ze ścian zdjęte i biblie podarte Tron na Jasnej Górze chcą obsadzić czartem Naród rozgoniony chociaż w liczbach spory a na jego miejscu gnieżdźą się diaspory Wielki nieład czynią POd swoje dyktando i nie Konstytucja tu prawem ale ich komando ~ Chłop Polski~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Nie o TAKE POLSKE walczyłem,żeby jedne komuchy w tym kraju waliły nagrody po 500,600 850 mln innym komuchom,a ci z kolei odpalali im działe 30,45,procentową za przysługę kosztem nas WSZYSTKICH POLAKÓW. ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ.
Bardzo trafne spostrzeżenie,za moich czasów też TO w ten sposób funkcjonowało.Niestety był obowiązek odpalić BUŁĘ bo inaczej nic z tego.BUŁA musiała być duża żeby było czym dzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość przywilejów dla rozpasanej szlachty poselskiej,zacznijcie oszczedzać od siebie pijawki poselskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Posłowie rozliczają się z Kancelarią Sejmu po roku urzędowania w biurze. Jednak nie na wszystko muszą przedstawić rachunki. W ciągu miesiąca mogą np. zatankować swój samochód za ok. 3 tys. zł. Ale nikt nie wymaga od nich faktur na zakup paliwa, nikt nie weryfikuje, dokąd jeździli za publiczne pieniądze. Wystarczy oświadczenie dla Kancelarii Sejmu, w którym poseł pisze, jakim samochodem i jaką liczbę kilometrów pokonał" ... no i posłanka Gąsior-Marek się pożywi. Jej mąż Ernest Marek jest na "wolontariacie" w jej biurze, jak sam mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Jeżeli chcesz się dowiedzieć o jaką POLSKĘ "walczył" Bolek no musisz się postarać o książkę Henryka Pająka pt. "Piąty Rozbiór Polski".
u mnie ta książka stoi na pułce obok Strachu Jana Grossa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST TYLKO JEDNO OKRESLENIE ; MAFIA NA WIEJSKIEJ RZADZI '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...