Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moje pytanie brzmi nastepująco. Składałem dokumenty na stanowisko w UM Lublin, Spełniałem wszystkie wymagania obowiązkowe a dodatkowe kwalifikacje miałem wyższe niz były w naborze. Nawet nikt z Urzędu nie poinforował mnie czy zakwalifikowałem się do rozmowy kwalifikacyjnej. Ani też jakie były przyczyny odrzucenia mojej oferty. Panie Sylwku wiem, ze jako radny jest pan przenikliwy proszę przyjżdeć sie tej sprawie bo wiem, ze nie jest to wyjątek. Prace w UM Lublin dostaje się po układach i wszystcy o tym wiedzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla znajomych królika ciepła posadka do emerytury zawsze się znajdzie
0
do k Ty najpierw naucz się ortografii a potem staraj się o posadę w urzędzie
0
Trzeba ograniczyć pieniądze na leki - aby Tuskowcy rośli w siłę i żyli dostatniej.
0
Najpierw MOŚKI,nawet bez rozmowy wstępnej, a dopiero potem ci INNI.
0
k napisał:
Moje pytanie brzmi nastepująco. Składałem dokumenty na stanowisko w UM Lublin, Spełniałem wszystkie wymagania obowiązkowe a dodatkowe kwalifikacje miałem wyższe niz były w naborze. Nawet nikt z Urzędu nie poinforował mnie czy zakwalifikowałem się do rozmowy kwalifikacyjnej. Ani też jakie były przyczyny odrzucenia mojej oferty. Panie Sylwku wiem, ze jako radny jest pan przenikliwy proszę przyjżdeć sie tej sprawie bo wiem, ze nie jest to wyjątek. Prace w UM Lublin dostaje się po układach i wszystcy o tym wiedzą.
Nie przejmuj sie ja również składałem dokumenty przesyłałem listem poleconym 188358968 na ręce v-ce prezydenta K i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi a było to 29 grudnia 2011 roku/ Trzeba był bmrlk ( bierny mierny ale rodzina lu kolega z partii) Czego wymagać od osób co na listy urzędowe nie odpowiadają tylko trzymają sie stołków poprostu mieszkańcy Lublina po raz kolejny popełnili błąd i tera mają co wybrali
0
Jeszcze chwila i Ratusz będzie monopolistą w likwidacji zatrudnienia
0
"wzrost zatrudnienia w pewnym stopniu łagodzi skutki bezrobocia w mieście dając możliwość zatrudnienia osobom młodym." - Eureka! oto nowatorski sposób na zmniejszenia bezrobocia: stworzyć więcej pier.d.olonych urzedów z jak największą ilości stołków. urzedasy nam wyrobią PKB, drugą Japonię i w ogóle dobrobyt. brawo dla prezydenta Żuka za przytomną wypowiedź
0
No i bezrobocie w dół! Jednak urzędnicy dbają o rozwój miasta i zatrudnianie jego mieszkańców...
0
Zabawne, PiS jest w koalicji z prezydentem, każe zatrudniać swoich ludzi, a potem "dziwi się i oburza". To się chyba nazywa hipokryzja?
0
"W wyjaśnieniach Prezydenta możemy też przeczytać, że "wzrost zatrudnienia w pewnym stopniu łagodzi skutki bezrobocia w mieście dając możliwość zatrudnienia osobom młodym" Ludność Lublina systematycznie się zmniejsza (od wielu lat), ale wciąż są "nowe zadania" dla nowych pracowników budżetówki.
0
O STOŁKI TRZEBA DBAĆ URZĘDAS TO URZĘDAS I WARA OD STOŁKÓW.
0
Ci właśnie na stołkach powinni pracować do 67,a potem, po pszeszczepie d..upy jeszcze 20.Za fizyczna i cieżką pracę emerytury powinny być już po50-tce.
0
Gość napisał:
Ci właśnie na stołkach powinni pracować do 67,a potem, po pszeszczepie d..upy jeszcze 20.Za fizyczna i cieżką pracę emerytury powinny być już po50-tce.
Dobre,bardzo dobre,przestaną tak szaleć o te stołki.
0
interpeluję do (nieza)radnego Tułajewa o przestrzeganie przepisów ruchu drogowegoo, dwa razy wymusił na mnie pierwszeństwo przejazdu, za trzecim wjadę mu w jego superhiper audi a4, immunitetu Pan nie masz a zdawałoby się powinieneś świecić przykłądem jako radny i gorący katolik
0
Dzięki naszej Władzy niezadługo większość Polaków będzie miało pracę w urzędach. Robota w fabrykach i w rolnictwie to głupota. Praca na urzędzie jest czysta i przyjemna i daje duży dochód społeczeństwu polskiemu.
0
Ale o co chodzi przecież teraz wszyscy mają wyższe wykrztałcenie i tytuły mgr lub dr więc gdzie mają pracować na budowie. Każdy chce do pracy w biurze chociaż wcale ona nie jest taka super. Super to mają tylko na stanowiskach kierowniczych reszta slęczy nad głupimi papierami za nędzne grosze i cieszy się że ma jakąś pracę..
0
chart napisał:
Zabawne, PiS jest w koalicji z prezydentem, każe zatrudniać swoich ludzi, a potem "dziwi się i oburza". To się chyba nazywa hipokryzja?
jak zawsze winny jest PIS. Jak ślepo głosuje przeciw prezydentowi - źle. Jak czasami popiera prezydenta - źle. Jak narzeka na przerost zatrudnienia w urzędzie miasta - źle. To co do jasnej cholery ma robić ten PiS żeby lemingi były zadowolone?? Tułajew ma rację - żuk zatrudnia za dużo ludzi, przecież tej rzeszy dyrektorów i kierowników trzeba wypłacać niemałe pensje a miasto nie ma na tak podstawowe potrzeby jak koszenie trawników w centrum czy sprzątanie. Tłumaczenie, że etatyzm jest sposobem na ograniczanie bezrobocia...i to mówi dr ekonomii. WSTYD!!! Idąc tym tokiem myślenia niech Urząd Miasta zatrudni wszystkich bezrobotnych na stanowiska kierownicze, wypłaci im solidne pensje, a że nie będzie pieniędzy na ionwestycje, remonty dróg, utrzymanie , komunikację miejską...to wtedy przyjdą kolejne wybory, a żuk wzorem wasyla wystartuje do sejmiku czy senatu. Żednada. Pieniądze przeznaczona na nagrody, pensje dla nowych kierowników i dyrektorów, na wycieczki pracowników urzędu maista żuk powinien przeznaczyć na przyciągnięcie do lublina inwestoró. Ludzie, przecież w lublinie nie ma zadnego większego zakładu przemysłowego. Rzeszów ma swoją dolinę lotniczą (WSK, MTU, Borg Warner...a dodam, ze ich wsk jest największe w Polsce, swidnik nie może się nawet równać - u nas składają 2 modele śmigłowców na krzyż w niewielkiej ilosci), zelmer, 3 fabryki zakładów farmaceutycznych (Polfa-Valeant, Sanofi-Aventis, Novartis)... W Łodzi powstaje też mnóstwo zagranicznych inwestycji - indesit wlasnie otwiera pod lodzą swoją fabrykę...A LUBLIN?? ostał się jedynie przemysł spożywczy a w zasadzie jego resztki (browar, lubella, solidarnosc, herbapol) bo cukrownie żuk zdążył już zlikwidować.
0
"wzrost zatrudnienia w pewnym stopniu łagodzi skutki bezrobocia w mieście dając możliwość zatrudnienia osobom młodym. W 2011 r. zatrudniono w UM Lublin 34 osoby ze stażem pracy niższym niż 3 lata, w tym 20 osób ze stażem niższym niż 1 rok" Każde wyjaśnienie (kłamstwo) jest do przyjęcia dopóki zbyt wyraźnie nie przekracza granic śmieszności. A to wyjaśnienie prezydenta jest śmieszne (chociaż wcale mi nie do śmiechu) Rozumiem, że po wynikach wyborów samorządowych Pan Prezydent może uważać większość mieszkańców za ..... nazwijmy to osobników nieracjonalnych ale jego wyjaśnienie (zatrudniamy w UM żeby zmniejszyć bezrobocie) obraża poziom inteligencji mojego psa. Druga rzecz - przy tak doglębnej analizie wieku i stażu pokusiłbym się o analizę jeszcze 2 czynników: 1) czy ktoś z rodziny nowozatrudnionych pracuje w UM lub jest radnym 2) czy nowozatrudnieni (lub ktoś z ich rodziny )są członkami partii (jakiejkolwiek PO, PIS, PSL, SLD) Wyniki mogłyby być ciekawe chociaż prawdopodobnie niezaskakujące
0
Franciszek napisał:
Nie przejmuj sie ja również składałem dokumenty przesyłałem listem poleconym 188358968 na ręce v-ce prezydenta K i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi a było to 29 grudnia 2011 roku/ Trzeba był bmrlk ( bierny mierny ale rodzina lu kolega z partii) Czego wymagać od osób co na listy urzędowe nie odpowiadają tylko trzymają sie stołków poprostu mieszkańcy Lublina po raz kolejny popełnili błąd i tera mają co wybrali
Zastanawiam się czy nie skierować sprawy do Sądu Administracyjego
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: