Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cełmianin pisz o sprawach merytorycznych a nie pouczsz co 30 minut jak masmy pisać ,Najwazniejsze że coś budujemy w tym regionie pomalutku pomalutku aż do skutku ,powodzenia profesorze Miodek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bocian z Seksmisji, wiersz, kiełbacha powyborcza( gorsza od zwyczajnej) i problem z decyzją środowiskową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak napisał:
Cełmianin pisz o sprawach merytorycznych a nie pouczsz co 30 minut jak masmy pisać ,Najwazniejsze że coś budujemy w tym regionie pomalutku pomalutku aż do skutku ,powodzenia profesorze Miodek
Panie Poznaniak tylko prawda się liczy,a że jestem obiektywny to poczytaj. Buja się buja ładna blondyneczka w samolocie i czeka niecierpliwie,kiedy będzie już po locie. Przy lądowaniu pasy zapina,a na twarzy wesoła mina, i jest szczęśliwa,że wróciła z Ameryki do lublina. Potem opowie,że był to lot szczęśliwy i udany Panowie. Widziałam góry,oceany ,a wcześniej ten widok był mi nieznany. Latajcie,fruwajcie i szczęśliwie do Świdnika z lotem wracajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prezydent na otwarcie lotniska przyjedzie" )) a już myślałem, że przyleci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...