Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"O stworzenie drugiego takiego cypla wystąpili do Ratusza niektórzy mieszkańcy Wieniawy wskazując, że w strefie powinien się znaleźć odcinek ul. Weteranów." Jak widać na załączonym obrazku, spora część mieszkańców chce by strefa była. I chce by była jak największa a bilety jak najdroższe. Ja ich rozumiem i także popieram. Stanowcze NIE dla kierowców którzy przywożą do Śródmieścia tylko i wyłącznie powietrze. Są autobusy, są taksówki które i tak krążą po mieście, jest i rower miejski. Tak więc alternatywa dla własnego auta jest i trzeba z niej korzystać.
  Człowieku. Przeczysz sam sobie. Słowa "alternatywa" i "trzeba" w jednym zdaniu się niemalże wykluczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacą też honorowi dawcy krwi by ratować życie podjeżdrzają pod punkt idą kupić bilet a tu już kartka jest od czarnych mundurowców żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacą też honorowi dawcy krwi by ratować życie podjeżdrzają pod punkt idą kupić bilet a tu już kartka jest od czarnych mundurowców żuka
  Ale przecież przejazdy ZTM maja za darmo, więc w czym problem ?   A swoją droga jestem ciekaw opinii przedsiębiorców z Rusałki co im w zeszłym roku zuk dla klientów wybudował parking...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od stycznia będzie lament że centrum się wyludnia, sklepy padają i w zasadzie zostaną same urzędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam , że miasto strzela sobie w stopę . Podnosi ceny biletów w sytuacji taniego paliwa i faktu rezygnacji przez inne miasta z płatnej komunikacji. Po drugie ogranicza studentom możliwość parkowania przy uczelni . Niedługo w tym mieście zostaną sami emeryci . Zastanówcie się co robice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, w Galerii zamkowej parking BEZPŁATNY i jeszcze zadaszony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukowskie Chamy łupią biedotę ze strefy B 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacą też honorowi dawcy krwi by ratować życie podjeżdrzają pod punkt idą kupić bilet a tu już kartka jest od czarnych mundurowców żuka
Akurat tutaj się z Tobą nie zgodzę. Miałem wezwanie telefoniczne, że potrzebna jest krew. Podjechałem i jedyne miejsce do zaparkowania jakie znalazłem było w strefie płatnego parkowania. Niewiele się zastanawiając, poszedłem oddać krew, a po powrocie zastałem "powinszowania". Pojechałem na Krochmalną z prośbą o anulowanie opłaty karnej i zostałem potraktowany poważnie. Jak widać tam też pracują normalni ludzie. :) Ty zapewne piszesz o przypadku, kiedy zaparkowałeś na zakazie i SM postanowiła Ci to wyjaśnić w tradycyjny sposób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...