Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za drogie bilety na tą rewię. 49zł więc nic dziwnego, że nie idą jak ciepłe buleczki. Co innego hokej, ja mam bilet za 20zł na mecz gwiazd i co? Dziś w punkcie w którym kupiłem bilet NIE ZWRÓCONO MI pieniędzy. Brak informacji i żenada. a meczu szkoda, kilka lat temu globus był prawie pełny na Czerkawskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się amatorzy biorą za organizację takiej dużej imprezy. Wstyd i tyle w tym temacie. Dobrze, ze mosir się w pore ogarnal bo by zostali z reka w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety tak w lublinie wygląda współpraca z ratuszem.liczy się kasa .Ciekawe ,że wiele firm miało podobne problemy. W lublinie badziewne imprezy ratusz sponsoruje a jak ktoś się zgłosi z czymś światowym to ratusz jako monopolista rząda astronomicznych kwot za wynajem.Kiedyś już tak było ze śląskiem i bieriożką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIGURE SKATE LADY kolejna "firma" która reklamuje nasze miasto w kraju i o zgrozo za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto kompromitacji. Tylko w Lublinie mozliwe jest coś takiego. Dziękuje ci MOSiRze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------PO CO RATUSZOWI TAKA IMPREZA... ---------------------------------------------JAK NIE MOŻNA NA NIEJ ZAROBIĆ !. RADNI "PIS-u" powinni wyjaśnić ten "przypadek w Ratuszu" . Jeżeli tak dalej będzie "rządziło" (PO) z Prezydentem Lublina na czele to wszystkie kulturalne atra kcje będą omijały Lublin... wielkim kołem !. Nie ma o czy dyskutować. Po prostu W S T Y D !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to widział - prawie gołe baby jeżdżące na łyżwach. Decyzja jest jedna i z jednego miejsca. I jest słuszna- w wielkim poście takie orgie -kto to widział>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli roznegliżowane babki na łyżwach to ma być wielka światowa kultura, to ja dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora CO TO ZNACZY NIE DOGADALI SIĘ (pod stolikiem ?) prywatna impreza przynosząca zysk organizatorom nie wypaliła ! Problem w tym że szkodzi miastu i wplątanemu w to LHT Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena za zamrożenie i wynajecie hali na 5 dni to prawie 200 tys. zł !!! KOSMOS !!! Taki cennik tylko w mosir Lublin, to prawda, ze wynajęcie takiej hali lodowej w innych miastach jest 3 krotnie tańsze, ale mosir lubelski musi przeciez zarobić bo niestety globus trzeba za cos utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma MOSiR do tego? Banda dzieciaków chciała zarobić i przeceniła siły. Dała kosmiczne ceny biletów i teraz jest wstyd i kompromitacja. Teraz piszą, że wynajem drogi, a przecież wiedzieli to od początku, bo cena nie legła zmianie przez weekend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepoważne... nie wpłacili pieniędzy, a teraz mają pretensje do Mosiru. Ludzie, bądźmy dorośli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge sie zalozyc ze wina lezy po stronie urzedasow z mosiru...banda deb***i i nierobow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
Moge sie zalozyc ze wina lezy po stronie urzedasow z mosiru...banda deb***i i nierobow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo? Dali cenę, organizator wyraził zgodę, nie zapłacił, więc może wytłumacz ludziom gdzie wina MOSiRu? Spróbowałem coś znaleźć o tej firmie Lady... pani Pieńkoś. Zero informacji, brak strony internetowej... Nie dziwie się, że to okazała się zwykła dziecinna zabawa, a nie poważne przedsięwzięcie. Z resztą forma oświadczenia, niczym dziecka z przedszkola też wiele tłumaczy. Szkoda hokeistów co za darmo chcieli grać zrobić ludziom frajdę, ale nie z ich winy skompromitowali Lublin przed Czerkawskim i spółką... Eh, brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło jak zwykle - "po lubelsku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sami zdecydowali się na wynajem w takiej cenie. Dobrze, że nie kupiłam biletów- a miałam taki plan. No cóż- jesteśmy małą wsią pod Warszawą i na takie imprezy niestety trzeba sobie dojechać do Wa-wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Przecież sami zdecydowali się na wynajem w takiej cenie. Dobrze, że nie kupiłam biletów- a miałam taki plan. No cóż- jesteśmy małą wsią pod Warszawą i na takie imprezy niestety trzeba sobie dojechać do Wa-wy.
wieś to stan twojego umysłu co ma kretynko miasto do tego że jakaś szemrana organizacja nie zapłaciła za wynajem? Jak Lublin był znananym europejskim miastem, to w Warszawie dopiero zaczynały się paść krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro patrzeć na to co dzieje sie w MOSIR płatny parking, stok narciarski zamknięty pomimo rewelacyjnych warunków- jako jedyny w Polsce ( zreszta jest to na pewno najgorzej zarządzany stok narciarski w kraju, z najwyzszymi cenami instruktorów narciarskich...), odwolana rewia, brak jakiejkowlwiek inwencji i spojnej wizji rozwoju...imprez z prawdziwego zdarzenia itp, itd...az strach sie bać co będzie ze stadionem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Pińkoś chciała zrealizować swoje marzenia na czyjś koszt. Lodowisko trzeba zamrozić a potem rozmrozić a to niestety nie traw 5 dni. Obiekt z tego co nam wiadomo wyłączony na 14 czy 16 dni. Nikt chyba nie zmuszał tej Pani aby podpisała umowę . Była w pełni władz umysłowych. Inne lodowiska są zmrożone a globus trzeba przygotować. I co tu maja do tego Urzędasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna winna osoba jest pusta pienkosiowa:gdyby nie jej brak mozgu do czegos takiego by nie doszlo (zero honoru zeby teraz nawet nie odbierac telefonu!?!?) niestety cierpi wplatane w cala afere lht i kibice,bo przez pusta Pe nie zobaczymy wspanialego widowiska,i cale zaangazowanie chlopcow z lht poszlo niestety na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...