Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka przebudowa ul. Narutowicza zacznie się w sierpniu

Utworzony przez Gość, 1 sierpnia 2013 r. o 18:08 Powrót do artykułu
a co z chodnikami? położą nowe równe? jak tak to mam nadzieję że nie tę cho....ą kostkę :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graniczna dostała nowy asfalt rok temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak wzięli się za Nadbystrzycką od Głębokiej do Lipowej, bo tam juz się prawie jechać nie da....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ul. Nadbystrzyckiej w tym miejscu! Ulica Narutowicza kończy się przy skrzyżowaniu z ulicami Głęboką i Muzyczną, a dopiero od tego skrzyżowania zaczyna się Nadbystrzycka (bo w dolnej części biegnie nad rzeką Bystrzycą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam co to za mędrałek rozgrzebuje wszystkie możliwe dojazdy na Czuby??? Czy my mamy teraz latac? Może nam urzędnicy czarter wynajmą co? Tak powiedzmy z placu Litewskiego z lądowaniem na al. Jana Pawła II. Ja nie mówię, żeby nie budowac, ae niech to będzie rozsądnie robione, żeby dac ludziom szansę dostac się w miarę normalnie do domów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko narzekacie. Dla mnie to też wielkie utrudnienie, no ale chyba słowami "abrakadabra" remontu nie zrobią. Jakoś ten remont muszą zrobić i nie jęczeć tylko się cieszyć, że jakaś kasa jest i coś miasto robi. A chodniki rzeczywiście by się przydały nie tylko na Narutowicza ale na Nadbystrzyckiej i Głębokiej też, bo chodzę tamtędy często i trzeba uważać, żeby nie wywinąć orła.   Nie jęczeć ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lampa?" bu ha ha może latarnia dziennikarzyno Smaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie marudzić, rozgrzebanie na czas wakacji w Gdyni głównej i w zasadzie jedynej drogi   z Gdańska na Hel to jest dopiero prawdziwy majstersztyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silent motłochu przeciez zaraz będziemy mieli piekny stadion, ekstraklase, LM, koncerty gwiazd ehhhh żyć nie umierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...